X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie zatrzymane - pierwsza ciąża
Odpowiedz

Poronienie zatrzymane - pierwsza ciąża

Oceń ten wątek:
  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 30 maja 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak było ,raz brązowe ,raz żółte ,raz taki prawie biały śluz ,za chwilę trochę czerwone jakby krew i tak w kółko

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu dostałam miesiączkę, przyszła wczoraj po tygodniu od rozpoczęcia tych dziwnych planien. Czyli Anka u mnie było tak samo jak u Ciebie.

    Anka94 lubi tę wiadomość

  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa01 wrote:
    W końcu dostałam miesiączkę, przyszła wczoraj po tygodniu od rozpoczęcia tych dziwnych planien. Czyli Anka u mnie było tak samo jak u Ciebie.
    Super , cieszę się ❤️,mam nadzieję że Twoja 🐒będzie lzjsza niż moja pierwsza

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • _konwalia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was miała może tak jak ja?
    Od poronienia (16.05) przez tydzień krwawienie, następne 8 dni plamienia, w sumie coraz słabsze, aż nagle kolejnego dnia znowu lekkie krwawienie i kolejnego dnia (dzisiaj) jeszcze mocniejsze.
    Kiedy to się skończy? :( Wczoraj miałam kontrolę u swojego ginekologa, mówił że wszystko jest ok, macica ładna czysta, endometrium chyba 4mm, i to krwawienie może takie być.
    Dodam, że nie musiałam mieć zabiegu łyżeczkowania, samo się wszystko oczyściło po tabletkach.

    05.22r. 💔 8tc poronienie zatrzymane
    01.23r. 💔 6tc poronienie samoistne
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ten moment mój okres jest taki jak zawsze, nawet wydaje mi się, że nie boli mnie brzuch jak zazwyczaj. A spodziewałam się właśnie dużo bólu i dużo krwawienia.

    Konwalia - u mnie było dosyć podobnie. Najpierw krwawienie przez parę dni, później plamienie i brudzenie, dzień, dwa przerwy i nagle znowu trochę krwi i parę dni plamienia. W sumie trwało to wszystko prawie dwa tygodnie. A po trzech dostałam tym dziwnych plamień i brudzeń które trwały tydzień aż wczoraj dostałam okres, równe 4 tygodnie od poronienia tabletkami. Ja nie miałam kontroli w trakcie, tzn, na drugi dzień po dostaniu tabletek miałam USG i było niby wszystko ok, małe resztki króre miały wyjść w ciągu następnych dni i miesiączki. Także kontrolę będę miała po okresie.

    _konwalia lubi tę wiadomość

  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanawia mnie jedna rzecz i trochę zaczynam wariować... Czy jeśli w macicy są jakieś resztki to ciało jakoś o tym da znać? Czy nie ma żadnego objawu?

    Po wywołaniu poronienia tabletkami na drugi dzień miałam USG i lekarz powiedział że jest ok, że są małe resztki, ale że wyczyszczą się same w ciągu następnych dni i miesiączki...Teraz kończy mi się miesiączka, ale kontrolę u swojego gina mam dopiero za tydzień, bo wcześniej nie ma miejsc. I martwię się czy na pewno jest już czysto, czy może jednak coś tam jest a czas leci...:(

  • _konwalia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dostałaś antybiotyk na wypisie ze szpitala? Masz jakieś dolegliwości?

    05.22r. 💔 8tc poronienie zatrzymane
    01.23r. 💔 6tc poronienie samoistne
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dostałam żadnego antybiotyku, poronienie było farmakologiczne tabletkami...myślałam że w tym wypadku nie dają antybiotyku, o kurcze. 😰
    Dolegliwości nie mam żadnych, okres przyszedł po 30 dniach, co prawda poprzedzony prawie tygodniowym plemieniem, ale był normalny, trochę krótszy tylko bo 3 dni, a zawsze miałam 4. Ale nic mi nie jest, tylko ciągle o tym myślę i boję się że jednak coś mogło zostać w macicy :( dlatego pytam czy jeśli cię jest w środku to są jakieś objawy czy nie...

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, mogą zostać małe resztki nawet do następnej miesiączki. Jeśli nie będziesz miała nadmiernego krwawienia, bólu brzucha, dreszczy, gorączki i innych niepokojących objawów, to nic się nie dzieje (skoro miałaś usg i lekarz to stwierdził). Kontrola zwykle jest po miesiączce czy wszystko się oczyściło.
    Możesz też sprawdzać czy beta spada.

    _konwalia lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Babulka. Po prostu martwię się tym wszystkim i różne myśli przychodzą do głowy :(
    W sumie to czuję się dobrze, nawet miesiączka była bezbolesna, a zazwyczaj boli. Lekarz mówił że jest ok i pozwolił wyjść do domu, więc zaufałam, ale chciałabym już mieć potwierdzenie od mojego gina że jest czysto, że wszystko wyszło, właśnie po miesiączce.
    Bety niestety nie mogę zrobić, mieszkam poza Polską i nie robią.
    A ten antybiotyk? Nic nie dostałam, nawet nie wiedziałam, że powinno się brać...

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tylko po lyzeczkowaniu, bo to jest jednak zabieg z ryzykiem zakażenia. Natomiast po samoistnym nie miałam antybiotyku, nic się zresztą nie działo.
    Myślę, że przy tabletkach też nie jest to standardową procedurą.
    Zamiast bety możesz co jakiś czas zrobić test ciążowy, ale nie za często bo oszalejesz 😉 Linie powinny zacząć w okolicach miesiączki blednąć.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoiłas mnie trochę :) zrobię jutro z rana test, dobry pomysł!

    Babulka lubi tę wiadomość

  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli test ciążowy (czułość 10) wyszedł całkowicie biały, nie ma nawet cienia cienia, to znaczy, że na pewno nie ma żadnych resztek w macicy? A beta spadła do zera? Bety nie mogę zrobić ponieważ nie mieszkam w Polsce...

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy beta spadła do zera to powie tylko badanie bety. Wiadomo, że testy mają czułość 10-20.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, nie pomyślałam o tym... A czy z resztkami też tak może być? Czy w tej kwestii test może "powiedzieć" że jest czysto? Przepraszam że tak dopytuje ale gin w czwartek a ja się zamartwiam...

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie masz się czym martwić skoro test biały ale odpowiedź da tylko usg jak wygląda macica :) zobacz na watku o staraniach po poronieniu, polowa dziewczyn miała jakies resztki jeszcze po miesiączce i wychodziły z kolejną... To naprawdę nie tragedia.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Anu5ia Przyjaciółka
    Postów: 65 64

    Wysłany: 17 października 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Tydzień temu dostałam 3 tabletki dopochwowo na poronienie. Po paru godzinach skurczy i bóli wyleciały mi tabletki z krwią i (tak mi się wydaje) ze wszystkim. Następnego dnia do teraz sa to tylko lekkie plamienia. Dziś mam objawy jak w ciąży, czyli wymioty i senność.
    Miałyście podobnie? W środę idę na izbę przyjęć na kontrolę. Zaczynam mieć myśli, że jednak nie wszystko wyszło... :(

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ