X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Relacje z partnerem po poronieniu
Odpowiedz

Relacje z partnerem po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • MoNa_2603 Koleżanka
    Postów: 42 23

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogadaliśmy jeszcze przed kolacją, sama nie wierzę, że mu to wszystko powiedziałam co leżało mi na sercu, ale jakoś poszło. On mnie mocno przytulił i powiedział, że mnie bardzo kocha, że nie ma innej, że nigdy mnie nie zostawi i że też mu jest smutno. Później się wystroiłam, czego dawno nie robiłam i pojechaliśmy na tą kolację :) w sumie było fajnie i smacznie, dawno nigdzie nie wychodziliśmy sami :) Myślę, że wszystko się ułoży. Dziękuję za wsparcie <3

    MoNa
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomość ! :P teraz już powinno iść z górki :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNa_2603 - jak tam się układa z mężem ? :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ