X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sinobrocha i latające plemniki :D
Odpowiedz

Sinobrocha i latające plemniki :D

Oceń ten wątek:
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 9 maja 2018, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dzieciaki:) no ale popatrz po Jasiu jaki duzy mezczyzna a tyle co jeszcze zdjecie brzucha bylo. Ja mam nadzieje ze jeszcze jakos szybko mi pojdzie z urodzeniem, ale to w sumie co bedzie to bedzie.

    Basik83 lubi tę wiadomość


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 9 maja 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) co słychać?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 10 listopada 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope! O rany! Gdzieś mi mignelas z Twoim ciazowym suwaczkiem a z tego wątku kojarzę Cię najbardziej. Moje ogromne gratulacje!!! Pamiętam że miałaś wiele przeciwności, często coś opóźnialo starania a tu wreszcie jesteś w ciąży!! Pięknie! Jak to poszło że się stało? Dużo spokoju i zdrówka życzę!!

    age.png
    age.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 listopada 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie stalo się w cyklu z którego miało nic nie być. A czy tym razem będzie happy Bed to się okaże dopiero 20 listopada bo wtedy mam usg. Plamie od poczatku więc nie do końca jest super.

    Aleeeeeee widzialam ze Anusia też w ciazy! Gratuluję i strasznie się cieszę!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 11 listopada 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek już mocno osłabł, jak zaczęłam go czytać to niemal codziennie był na samej górze strony. Ale co jakiś czas zaglądam i ogromnie mnie cieszą te pojedyncze szczęśliwe wiadomości! Twoja ciąża jest ogromną niespodzianką i radością! Mam nadzieję, że będzie dobrze i każdego dnia coraz pewniej się będziesz czuła. Trzymam kciuki za mocne serduszko!!

    age.png
    age.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 12 listopada 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka kolej rzeczy :) te dziewczyny, które zaszły w ciążę i urodziły nie mają czasu na pisanie. Te co zostały w czarnej dupie nie miały juz sily na pisanie. Przynajmniej ja. Pisałam w,wątkach miesięcznych bo jakoś miałam przez chwilę alergie na zakładkę poronienia.
    Dziękuję bardzo za kciuki!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 listopada 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hooooope! <3 Kochana!!! <3 Nawet nie wiesz jak mi się ciepło na serduchu zrobiło jak zobaczyłam Twój post! Jejku jak mi się miło zrobiło, że ktoś jeszcze o mnie pamięta! Aż mi się łezka zakręciła! W końcu tyle tutaj razem przeszłyśmy... Ściskam Cię z całej siły, dziękuję za te wszystkie miłe słowa, ale aaaaale!

    Jak zobaczyłam, że też masz ustawiony suwak... Jeeejku! Oby tym razem już było dobrze!!! Oby ten 20 listopada okazał się dla Was najszczęśliwszym dniem! Ogromne, ogroooomne gratulacje, trzymam kciuki i będę się za Was modlić! <3 <3 <3 Aj te plamienia... z jednej strony zmora, ale z drugiej pamiętaj, że zupełnie o niczym nie świadczą bo mogą być sprawą jakąś w sumie mało istotną, fizjologiczną, w koncu już kończysz 6 tydzień i poza tym jest ok. Przynajmniej taką mam nadzieję! Kochana powiedz jak się czujesz, mam nadzieje że nastawienie jest pozytywne! Ogólnie jak Ci zleciał ostatni rok?

    Jeśli chodzi o mnie to hm... W sumie dobrze to ujęłaś... Zniknęłam w ogole z forum bo zostałam w tzw "czarnej dupie". W sumie "żelazny zestaw" w trzeciej ciąży okazał się zbyt mało żelazny więc moje podejście sięgnęło dna. Na początku starałam się jeszcze jakoś trzymać, robić dobrą minę do złej gry. Ale wszechobecne ciąże słabo na mnie działały - zarówno tu na forum jak i wśród znajomych. Zaczelam się godzić z tym że już zrobiliśmy wszystko, nic nie pomoglo, ja juz po prostu nie zniose kolejnych porażek i że właściwie to już koniec. Stan psychiczny był wątły. Do tego lekarze "lecząc" moją tarczyce wysadzili mi jelita, do konca rozwalili cykle, do tego miałam jakieś zaburzenia lękowe... W końcu powiedziłam dość zmienilam endo, zaczelismy schodzic z dawek... W miedzyczasie zaczełam popijać podlaskie ziółka i wszystko zaczęło się normować... I nagle któregoś dnia odrzuciło mnie od kawy... :D No i czwarta ciąża... No i pytanie co teraz? Bo w sumie tego zupełnie się nie spodziewaliśmy. No i jedna z najdziwniejszych decyzji jaka podjelismy. Kurde skoro nic nam nie pomoglo, ani jedna z tych kombinacji, to jaki jest sens się truć. W końcu i tak te moje zdrowie jak pięć minut... Stwierdziliśmy że nie będę brała leków. A na wizyte pojde dopiero po terminie X... I tak zrobilismy, okazało się że wszystko jest ok, jest serduszko... No to gin na to - znów żelazny zestaw plus szprycowanie tarczycy. Na to mówimy ze nie, nic nie biore, bo nic mi nie pomogło. No to dał mi oświadczenie do podpisania ze biore to na swoja odpowiedzialnosc... Oczywiscie podpisalam. Poszlismy na kolejna wizyte jakos za tydzien, serduszko nadal bilo ale gin nagadal mi takich rzeczy ze stwierdzilam ze niestety ale nasza przygoda po 2 latach musi sie zakonczyc. No i teraz bylismy we czwartek na wizycie już u nowego lekarza i już maluch machał do nas rączkami i się uśmiechał <3 Nigdy w życiu nie widziłam piękniejszego widoku, zakochałam się od pierwszego wejrzenia :) Teraz po namowie immunolog biorę heparynę i w sumie nowy endo stwierdzil zebym dla wszystkiego brała najmniejszą dawkę letroxu.
    Generalnie w tej ciąży od samego początku byłam dużo, duuuużo spokojniejsza bo już wiedziałam ze za bardzo nie mam wpływu na to co się stanie a dodatkowe nerwy tylko pogorszą mój stan zdrowia i do końca wypadną mi włosy :P Z drugiej strony na każdej wizycie walczę z lekarzami żeby nie wciskali mi dodatkowych leków. Nie mam pojęcia jak ta historia się skończy, chociaż mam cichą nadzieję że pochwalę się w czerwcu tym moim wyczekanym, wydartym od losu cudem <3
    Bardzo gorąco Cię pozdrawiam kochana Hope! I mam nadzieję, że nasze wszystkie koleżanki stąd są na maksa szczęśliwe <3 :)


    Basik83 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 12 listopada 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zobaczyłam Twój wpis na czerwcowkach to mi się buzia sama uśmiechnęła! Często myślałam o Was. O Tobie i Nadziei. Resztą urodziła więc pod tym względem na bank sa szczęśliwe :)

    U mnie zeszły rok to 4 poronienie w marcu. Potem zmiana gina i dużo czekania. Jakoś większa część roku na cos czekaliśmy, a to 2 cykle żeby metformina zaczęła działać, a to potem że 3 miesiące chorowalam i ciągle brałam antybiotyki, a potem wyjechalam na wakacje z córką na wieś więc się nie widzieliśmy. Po wakacjach jeden cykl bezowulacyjny i ten kolejny całkiem dziwny bo z bardzo późną ovu. Ja teraz sprawdzam czy żelazny zestaw się u mnie sprawdzi. A Tobie z całego serca gratuluję! 12tc czyli najgorsze za Wami <3

    anusia24, Basik83 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi miło Hope! Naprawdę, dawno nie dostałam tak ciepłej wiadomości :) <3

    No właśnie... Pamiętam, że właśnie gdzieś na wątku ogólnym, jak jeszcze częściej wchodziłam na forum to przewinęła się wiadomość o kolejnej Twojej stracie. Pamiętam że prawie pękło mi serce :( Sama akurat miałam jakiegoś większego doła. Pamiętam że tam nawet napisałam w jakimś wielkim żalu... Asz kurde, że też to wszystko musiało się stać... Rysa na całe życie...
    Ojeej to u Ciebie też widzę ten rok był taki hmm byle jaki. A metformina pomogła Ci trochę? Pamiętam że u mnie kiedyś całkiem ładnie i szybko nastawiła cykle, ale wiem że u niektórych właśnie trzeba więcej czasu. Noo z antybiotykami to witaj w klubie! Mam nadzieje ze jednak zdrowko Ci po tej antybiotykoterapii sie poprawilo? Aaach wakacje na Podlasiu? :D Czy wybrałyście się gdzieś indziej? :)

    Oo a w którym dniu miałaś owulacje? Kurcze bede zaklinac wszystko co na swiecie żeby te leki Ci pomogły! W końcu to kolejna opcja której nie testowałaś! Coś mi mówi że tym razem... :) Ale nie będę nic mówić i cierpliwie poczekam na wieści po usg :)
    No właśnie 12tc zaczynamy jutro bo też miałam owulacje jakos tydzien pozniej, ale mam nadzieję że już tym razem los tak ze mnie nie zadrwi... Staram się szybko zadeptywać czarne myśli jak już przychodzą :) 26.11 mamy prenatalne wiec wtedy mam nadzieję na kolejny głębszy oddech ulgi :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 13 listopada 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny;) trzymam kciuki, ja zavzynam niedlugo starania o drugie.

    anusia24 lubi tę wiadomość


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope z całej siły trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę! Koniecznie daj znać jak już będziesz po!

    p19uskjoxacp4928.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest serduszko! 9mm dziecka i fhr 143 :)

    nadziejaaaaa, Ewciaa83, Basik83 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Hope! Weszłam specjalnie żeby zobaczyć jak u Ciebie po wizycie! To mały oddech możesz złapać. :-) I oby spokojnie dalej małymi kroczkami!

    age.png
    age.png
  • nadziejaaaaa Autorytet
    Postów: 357 226

    Wysłany: 20 listopada 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope Kochana Moja strasznie się cieszę i kibicuje z zaciśniętymi kciukami :) Dodajesz siły kobietko!!

    Tutaj faktycznie wątek osłabł, ale szczerze czasem najwytrwalsi mają dość ..

    Aniołek <3 7.10.2016. <3
    "Nienarodzone dzieci nie odchodzą.. one tylko zmieniają datę przyjścia na świat"

    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto,,Mutacje,Trombofilia... Niekończąca się opowieść...

    In vitro start kwiecień 2019
    Punkcja 15.04 pobrano 12 komórek
    Transfer 16.05
    7dpt beta 49 😍
    9dpt 151 😍
    11dpt 350 😍
    15dpt 2148 😍
    18dpt 6823 😍
    22 dpt mamy ❤️ 😍😍
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej Hope Anusia gratulacje <3

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope Aniusia gratulacje!!!
    Nie wchodzilam tu wieki a tu takie dobre wiesci. Trzymam kciuki za Was!!!

    anusia24 lubi tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziwo nadal jest dobrze! 6.5 cm zdrowego dziecka! W czwartek wieczorem odbieram wyniki pappa. Trzymajcie kciuki!

    Szczęśliwego Nowego Roku!

    Ewciaa83, Sansivieria, Basik83 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoppe ijak tam testy Anusia jak u cb

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko dobrze! U Anusi z tego co widzę też :)

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 122 123 124 125 126
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ