X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sinobrocha i latające plemniki :D
Odpowiedz

Sinobrocha i latające plemniki :D

Oceń ten wątek:
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello dziewoje :)
    Melduje się i ja :D
    Ja dziś 17dc, przed owu (mam nadzieję) 15dc jajco 18mm, dziś ide do gina podejrzeć raz jeszcze.
    Ide też do gina na NFZ, zobaczymy co on mi powie.
    Na razie mam wprowadzone kwas fol 5mg, wit B6 50mg i Prewenit intensive,Acard, oczywiście dalej euthyrox i dostinex

    Ruda a Tobie skierowanie na badania do szpitala dał Twój gin? Ty chodzisz w Gdańsku?

    P.S u mnie na dzielni można lepić bałwana ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 13:56

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    hello dziewoje :)
    Melduje się i ja :D
    Ja dziś 17dc, przed owu (mam nadzieję) 15dc jajco 18mm, dziś ide do gina podejrzeć raz jeszcze.
    Ide też do gina na NFZ, zobaczymy co on mi powie.
    Na razie mam wprowadzone kwas fol 5mg, wit B6 50mg i Prewenit intensive, oczywiście dalej euthyrox i dostinex

    Ruda a Tobie skierowanie na badania do szpitala dał Twój gin? Ty chodzisz w Gdańsku?

    P.S u mnie na dzielni można lepić bałwana ;)
    Hello :)

    Pikne jajo :) niech piknie pęknie :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    hello dziewoje :)
    Melduje się i ja :D
    Ja dziś 17dc, przed owu (mam nadzieję) 15dc jajco 18mm, dziś ide do gina podejrzeć raz jeszcze.
    Ide też do gina na NFZ, zobaczymy co on mi powie.
    Na razie mam wprowadzone kwas fol 5mg, wit B6 50mg i Prewenit intensive,Acard, oczywiście dalej euthyrox i dostinex

    Ruda a Tobie skierowanie na badania do szpitala dał Twój gin? Ty chodzisz w Gdańsku?

    P.S u mnie na dzielni można lepić bałwana ;)


    Mi dał lekarz z Grudziądza. mam tam bliżej. a i tak mnie położyli w Świeciu bo w Grudziący nie robią diagnostyki.

    dwa tygodnie oczekiwań. oszaleje. :D

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 28 listopada 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No... Założyły wątek i poszły się wszystkie...całować...

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 29 listopada 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok Ruda dzięki.
    Wczorajszy monitoring jajco 23mm mam nadzieje ze pęknie :) dziś 18dc.
    Byłam tez na NFZ i mam mieszane uczucia. Ale o tym jak wejdę na kompa :p

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 listopada 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Asia czemu mieszane uczucia na NFZ? Fajnie że jajo poddjrzane i gotowe do pęknięcia :)

    Ikarku całuj się z Nami :P

    Piszcie co u Was :)

    u mnie 8dpo.. tempka się pnie :) i to tyle.. tak to nudy

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja juz pocalowana jak ta lala :D

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no bo... ogólnie wysłuchał itd, potem popatrzył na moje badania, przyniosłam całą teczkę. Powiedział,że moje bety są za niskie i nie może być mowy o ciąży że tu nie ma poronienia (ja wcale tak nie mówiłam, powiedziąłam że były ciąże biochemiczne) że są różne przyczyny wyższej bety, ale ciąże można stwierdzić jak ma wartość koło 500 :o zkwitował to,że sama sobie robie krzywde, nie musze pisać,że powstrzymywałam łzy. Z jednej str ma racje, ale to przemyślałam sobie dopiero później, no ale ja uważam,że lepiej wiedzieć że coś się dzieje i mieć to na papierze w formie bety.
    Spojrzał na wynik mojej mutacji i nie jestem przekonana czy dobrze się na tym zna, ale powiedział żeby brać aspiryne (ja biore acard i przy nim zostane) no i powiedział,że w ciąży clexane. I tu właśnie mam mieszane uczucia, mój gin prywatny powiedział,że nie trzeba zastrzyków, ze zbadamy homocysteinę i wtedy zdecydujemy, a ten wprowadziłby chyba od razu. NFZ towski zlecił badania, tsh ft4, prolaktyna, anty tpo, i uwaga... beta hcg, żeby sprawdzić czy teraz będzie zerowa :] eh i ogólnie mam takie rozterki, dam mu jeszcze szanse, zrobie te badania przyniose mu pokazać i zobaczymy co powie. Ze swojego i tak nie zrezygnuje. No i odziwo w ogóle mnie nie zbadał, ani na samolocie ani usg. No nie wiem, mieszane uczucia.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po 2 monitoringu:
    Dc 12-12,2mm endo 7,6
    Dc 16 - 19,6 mm endo mówiła że grube ale chyba nie mierzyla
    W piątek znów idę podejrzeć :)
    Od razu mi się humor poprawił, bo ostatni cykl dawał wiele wątpliwości.

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    No... Założyły wątek i poszły się wszystkie...całować...
    Ja jeszcze mam @ wiec jestem zupełnie niewycalowana. Możemy się tego śmego razem :)

    Kaczuszko cudnie!!!

    Asia niestety ginowie na nfz w większości mają w nosie. Takie są moje doświadczenia. Jedyny wyjątek to był gin w przychodni przy klinice i nad leczeniem tam się mocno zastanawiam.

    Ja się dziś bardzo zastanawiam. Myślę dziś mocno o tym czy moje starania mają sens. Może jest głęboki sens w tym ze tamta ciąża sobie poszła. Obiektywnie patrząc to mnie teraz nie stać na dziecko. Za każdym razem jak podejmujemy próby zajścia moje dziecko przestaje spać. Zupełnie jakby robiła to na złość. Dziś nawet temp nie mogłam zmierzyć. O sexach nie ma mowy. A mi na to szarpanie brakuje sił. Bo te cykle w których już kolo 11dc wiem ze są stracone rozpierdalaja mnie na milion części. I nie mam na juz siły.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka czasami moim zdaniem taki mocno stąpający lekarz po ziemi jest dobry. Potrafi ściągnąć człowieka na ziemie. Widać, że wie co robi. Ja bym mu dała jeszcze szanse. Tym bardziej , że nie spoczywa na laurach tylko za tym co powiedział również idą działania !

    Kaczuszka nice !! do dzieła :) oby się udało :)

    Hopless faktycznie zawsze coś się dzieje i coś wam przeszkadza hehe,ale nie doszukiwałabym się w tym podtekstów, może zwykły mały peszek?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię.
    Kaczuszko działaj kochana.w pt to już chyba Ci potwierdzi owu. :) ja idę w czw.

    Hopeless mój Mały robił to samo.smialismy się z M ze on chyba nie chce rodzeństwa. Ale jak mój M się napali to i tak później nie odpuści :p choć wiadomo wtedy to już w stresie i pocichutku

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewoje :)
    Hopeless masz gorszy dzień, jutro wyjdzie słoneczko. Jesteś zmęczona :( daj sobie trochę czasu

    Asia, wg mnie to jest całkiem sensowna wizyta

    Kaczuszka - działaj, działaj

    idę podejrzeć wykresy

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz to u nas się nie da. Musze ja przytulać i głaskać. A i mąż swoje problemy ma.
    I zeszło ze mnie całe ciśnienie. Nowe ovulaki pizdnelam w kat. Nawet ich do łazienki nie zanioslam. I to nawet dół nie jest. Strasznie mi dziwnie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek formy :( Hopeless, każdy ma takie dni, uwierz mi :(

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos wypadam z obiegu forum musze nadrobic

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, ale Ty masz dopiero 4dc, spokojnie jeszcze masz czas. Dobrze,że teraz masz dołek a nie za tydz :p Wiem wiem, moge sobie gadać. Mam nadzieje,że do czasu owulki będzie więcej optymizmu, a co do sensu starań to Kochana chyba nie musimy Ci mówić. Spójrz na swoją Małą, znalazłaś już sens?
    buziak

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo, tak ja wiem, całkiem sensowna, tylko ja musiałam ochłonąć, jakoś tak wszystko biore do siebie i niestety troche uwarzam,że lekarza trzeba o wszystko prosić, a ja niestety nie umiem walczyć :/ I mam mieszane uczucia jeśli chodzi o clexane, wiesz lekarze mówią co innego i pewnie sama będe musiała zdecydować którego posłuchać, boje się. Pewnie w tej sprawie będę musiała zasięgnąć opinii jeszcze jednego.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żyje w zawieszeniu i poza kiełkującym grzybem cisza. Czekam na wyniki na owu. . na weekend.


    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Vertigo, tak ja wiem, całkiem sensowna, tylko ja musiałam ochłonąć, jakoś tak wszystko biore do siebie i niestety troche uwarzam,że lekarza trzeba o wszystko prosić, a ja niestety nie umiem walczyć :/ I mam mieszane uczucia jeśli chodzi o clexane, wiesz lekarze mówią co innego i pewnie sama będe musiała zdecydować którego posłuchać, boje się. Pewnie w tej sprawie będę musiała zasięgnąć opinii jeszcze jednego.
    Mnie tylko wkurwil tekst ze biochem to nie poronienie. Niech się buja!

    Asia87 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ