X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sinobrocha i latające plemniki :D
Odpowiedz

Sinobrocha i latające plemniki :D

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to ja nigdy nie sprawdzałam spadku bety. Ze dwa razy sobie nasikalam na test I tyle ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ! jejjjj nie mam czasu ostatnio, a że przekładamy starania to się wzięłam za prace ogrodowe i ganc czasu brak na neta!
    Asiu przeogromne gratki:) super, rośnijcie zdrowo!:)
    Aria życzę Ci szybkiego powrotu do normalności, ja też miałam objawy owulki ale ani sił ani ochoty nie miałam do robienia testów, sprawdzania bety, mierzenia temp, czułam że muszę fizycznie (i psychicznie pewnie też) dojść do siebie i koniec. Teraz wg objawów (pierwszy cykl po poronieniu) owulka była i to z parą, bo śluz mnie zalał i wogóle spadek skok i wszystko jak ma być, ale że mi jakaś e-coli w posiewie wyszła to się leczymy:)
    Anusia co do badania to tylko tyle co przeczytałam w necie więc nie pomogę, ale wiesz, najgorzej jest jak się jest bez diagnozy błądzi się po omacku. Jak już będziesz wiedziała co i jak, a robisz badania to teraz są cuda wianki leki takie że napewno się uda!
    Hope a u Ciebie jak?
    U mnie nic nowego, leczymy się z mężem na e-coli hehe:) i pomału czekam na następny cykl, łykam witaminki, obserwuje się. Niedługo mamy rocznice ślubu w sumie to już (albo dopiero) 6 i przydałby się jakiś prezent:)

    Asia87 lubi tę wiadomość

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 lipca 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna dokladnie! W pierwszej chwili sie troche wystraszylam, ale jak tak sobie na spokojnie to przemyslalam to stwierdzilam ze w sumie juz jakis punkt zaczepienia jest, a kto wie moze akurat z tym jest cos na rzeczy... Ciekawe czy cos jeszcze wyniknie... No ale cos mi sie wydaje ze nie latwa bedzie ta moja kolejna ciaza... O ile w ogole w nia zajde bo i z tym jest problem:/
    Czyli juz w kolejnym cyklu wracacie do staran tak? :) Zycze Wam w takim razie tego 'prezentu' :) <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 lipca 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya trzymam kciuki! Za wszystkie kobiety po stratach trzymam kciuki potrójnie!

    U mnie zupełnie ok :) jeszcze plamie ale pamiętam ze po pierwszym poronieniu gin mi mówił ze plamienie może się spotkać z kolejną @ i nie ma w tym nic złego. I tak wtedy było.
    Najbardziej się boje ze mi nic nie wyjdzie w tych badaniach i wtedy będę się bala zajść w kolejną ciążę.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ana ujemne :/ czyli witaj czarna dupo :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope mam nadzieje ze przyczyna niepowodzen zostanie jednak rozpoznana i szybko unicestwiona :) w naszej sytuacji lepiej wiedziec i moc dzialac.
    ja wczoraj powtarzalam badania prolaktyny, a przy okazji testosteron i badania przedciazowe typu toksoplazmoza bo jeszcze tego nie robilam. Poprzedni ginekolog nic mi nie zlecil przed zeszloroczna ciaza. Wyniki dopiero w srode a do czwartku bede wylegiwac sie nad jeziorkiem wiec odbiore dopiero w piatek. Ciekawa jestem najbardziej jak tam ta moja prolaktyna, czy ra wit. B6 cos mi pomaga czy nie. Czuje sie jakos lepuej, ale moze bardziej ta wit. Dziala na moja glowe niz na rzeczywisty problem :p

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm.. hope, trzeba szukac dalej. Jakas przyczyna musi byc, raczej nie jest to pech :/ molestuj gina niech szpera, szuka i sie nie opier**la:p

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope - a te białka robiłaś? Masz już ich wyniki? Może coś tutaj? Jeszcze przecież i V-leiden, MTHFR, protrombina, p/c antykardiolipinowe do zbadania z takich podstawowych z krzepliwości. Co prawda u mnie nic w tych badaniach nie wyszło i biorę leki "w ciemno". Też jestem zła, bo pewnie mam coś niezdiagnozowane z krzepliwością lub coś z układem immunologicznym choć jeśli w immuno coś by było to taka mała dawka sterydu nie wiem czy by pomogła. Serio, chciałam żeby wyszło mi cokolwiek w tych badaniach żeby do czegoś się przyczepić i mieć uzasadnienie jakiekolwiek dla brania tych leków, a raczej, dla poronień.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyników białek nie ma. One do 30 dni mają być. Kardiolipinowe ujemne. Te wszystkie v leideny raczej zabijają starsze ciaze. U mnie ostatnie dwie stawały 5 plus coś.
    Bardzo liczyłam na te ana :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 8 lipca 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Wyników białek nie ma. One do 30 dni mają być. Kardiolipinowe ujemne. Te wszystkie v leideny raczej zabijają starsze ciaze. U mnie ostatnie dwie stawały 5 plus coś.
    Bardzo liczyłam na te ana :/
    Hope, mutacje MTHFR, PAI, V Leiden i protrombiny nie powodują tylko późnych poronień. Mogą powodować biochemy i poronienia w każdym trymestrze. Ja bym zrobiła badania, jeśli jeszcze się nie zdecydowałaś. To wydatek raz na całe życie, jak wyjdą negatywne to masz to z głowy, jeśli coś w tym jest to chociaż będziesz wiedzieć na czym stoisz. Ja mam MTHFR i PAI i u mnie posypało się w 7 tygodniu, chociaż od początku był problem bo cokolwiek na usg było widać dopiero w dniu poronienia... Może jednak warto to sprawdzić?

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 8 lipca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Hope - a te białka robiłaś? Masz już ich wyniki? Może coś tutaj? Jeszcze przecież i V-leiden, MTHFR, protrombina, p/c antykardiolipinowe do zbadania z takich podstawowych z krzepliwości. Co prawda u mnie nic w tych badaniach nie wyszło i biorę leki "w ciemno". Też jestem zła, bo pewnie mam coś niezdiagnozowane z krzepliwością lub coś z układem immunologicznym choć jeśli w immuno coś by było to taka mała dawka sterydu nie wiem czy by pomogła. Serio, chciałam żeby wyszło mi cokolwiek w tych badaniach żeby do czegoś się przyczepić i mieć uzasadnienie jakiekolwiek dla brania tych leków, a raczej, dla poronień.
    Jacqu, a Ty robiłaś wszystkie mutacje? Czy tylko V-leiden, MTHFR i protrombiny? Bo jeszcze są dwie - V R2 i PAI-1 i one też mogą robić problemy. Obie sprzyjają zakrzepicy, PAI dodatkowo utrudnia implantację.

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 9 lipca 2017, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okruszku - robili mi to w poradni genetycznej, po dopiskach na skierowaniu potem w domu przeczytałam co to. No więc nic nie wyszło.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 lipca 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Okruszku :)
    Zrobię te badania ale to będą ostatnie robione na własną rękę.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 lipca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki specjalnie dla nas :) niech chłopaki ciężko pracują ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8082c2d42302.jpg

    Jacqueline, anusia24, Basik83, aria40, Asia87 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 9 lipca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :p u mnie ostatnio siedzial na dachu a syn go przegonil :p

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 9 lipca 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mogliby coś więcej poroznosić:)


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ich tu jest w tym roku tyle ze dla każdej starczy :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To weź tam jednego kopnij mocniej w piòra co by i do mnie doleciał:p


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj adresa to Ci wyślę :D skubance pod samą siatką mi chodzą :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli cos jest na rzeczy:) otwórz brame, żab nazbieraj.


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ