X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Starania po poronieniu....
Odpowiedz

Starania po poronieniu....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    ja na magicznym, nie pcham sie tam gdzie mnie nie chcą :P
    hm...a czy ktoś pisał ,że Cie tu nie chce?A co to ten magiczny?

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Fajnie ze Ty juz po @ i mozesz dzialac :) a ja musze czekac na nia tylko jeszcze czy ona przyjdzie i kiedy :)

    I taki mam zamiar chociaż z wielkim strachem...na razie robie tylko testy owu i zobaczymy co one pokażą bo nie chce mi sie bawić w mierzenie temp chyba za leniwa jestem ;)

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez watek mala :)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała 232 wrote:
    I taki mam zamiar chociaż z wielkim strachem...na razie robie tylko testy owu i zobaczymy co one pokażą bo nie chce mi sie bawić w mierzenie temp chyba za leniwa jestem ;)
    ja wlasnie mialam tez taki zamiar z tymi testami ovu tylko ze ja mialam problemy z owulacja i nie wiem czy wykazalo by

  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    tez watek mala :)
    To wiem ;) ten sam temat co "tu" czy po prostu różne tematy o wszystkim?Bo jak przeglądałam forum to jest bardzo dużo tematów kóre zaczęły sie bardzo dawno temu, połowy dziewczyn już tam nie mam albo odzywają sie po paru tygodniach ,miesiącach i mają już maluszki albo zaraz bedą miały.

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała 232 wrote:
    hm...a czy ktoś pisał ,że Cie tu nie chce?A co to ten magiczny?

    kochana nie ten watek mialam na mysli ze mnie nie chca
    a magiczny, no jest magiczny
    troche osstatnio zawirowań było, ale juz na pewno będzie oki :)

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ