X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Starania po poronieniu....
Odpowiedz

Starania po poronieniu....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny wiem tematów podobnych mnóstwo ale praktycznie każdy już jest bardzo długo nawet rok wcześniej założony i jakoś trudno sie "wkleić"w taki gdzie naście stron i większość dziewczyn już się przeniosło na inne strony głownie ciążowe :) albo już za chwile rodzą.Wiec może ktoś ma ochotę dołączyć do mnie ?:)
    Ja jestem już mamą niespełna 3 latka wiec postanowiliśmy ,ze trzeba postarać sie o rodzeństwo dla naszego łobuziaka i udało sie za1x (podobnie jak z synkiem)ale niestety nie było już tak pięknie poroniła samoistnie w 6 tygodniu (podobno sie nie zagnieździło bo gin nic nie widział na usg ):(. Serce nadal krwawi ale trzeba sie wziąć w garść i spróbować na nowo chociaż z wielkim lekiem ,ze się to powtórzy :(. Jestem już po @ (najgorsza jaką w życiu miała) ale ważne ,ze przyszła i w sumie o czasie bo 29 dni po poronieniu(cykl 28 po inofemie przeskoczył na 30). Obecnie czekam na te dni i działamy bo gin mówił ,że nie trzeba czekać tych 3 cykli bo samo się wszystko oczyściło i wróciło niby do normy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 11:50

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mialam lyzeczkowanie i czekam na 1 @ i nawet nie mam pojecia kiedy ona przyjdzie jutro minie juz 6 tydz od tego

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Hej ja mialam lyzeczkowanie i czekam na 1 @ i nawet nie mam pojecia kiedy ona przyjdzie jutro minie juz 6 tydz od tego

    jeszcze @ nie masz? a kiedy masz lekarza teraz?

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    jeszcze @ nie masz? a kiedy masz lekarza teraz?
    no wlasnie nie
    a wizyte mam dopiero 9 wrzesnia

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak mi sie zadawło że pisalas ze wrzesien ale juz nie bylam pewna czy to Ty, tyle nowych nickow ostatnmio :)
    a robiłaś może zwykly test sikany??
    zeby srpawdzic czy juz hcg spadło?

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    no tak mi sie zadawło że pisalas ze wrzesien ale juz nie bylam pewna czy to Ty, tyle nowych nickow ostatnmio :)
    a robiłaś może zwykly test sikany??
    zeby srpawdzic czy juz hcg spadło?
    :)
    no wlasnie nie robilam chce poniedzieli zrobic test jak do niedz @ nie przyjdzie

    Justine M lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine a moge sie cos troche dowiedziec o Tobie? bo udalo sie Tobie zajsc po poronieniu tak

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii, nie wyglupoiaj sie i wracaj na nasz wątek, Ci wszystko powiemy ;*

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Natalii, nie wyglupoiaj sie i wracaj na nasz wątek, Ci wszystko powiemy ;*
    napisz tutaj wtedy sie cos dowiem hihi

  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Kurcze jak czytam nie które wpisy dziewczyn ,ze dostają pierwsza po 40 i więcej dniach to ciesze się ,ze u mnie tak szybko sie pojawiła :)
    A czemu dopiero we wrześniu masz wizytę?Ja juz 2x była u gina od poronienia 1 x jak ustąpiło krwawienie miałam sie pojawić i 2x w środku cyklu aby sprawdzić czy coś tam sie dzieję czy wraca on do normy.

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała 232 wrote:
    Witam :)
    Kurcze jak czytam nie które wpisy dziewczyn ,ze dostają pierwsza po 40 i więcej dniach to ciesze się ,ze u mnie tak szybko sie pojawiła :)
    A czemu dopiero we wrześniu masz wizytę?Ja juz 2x była u gina od poronienia 1 x jak ustąpiło krwawienie miałam sie pojawić i 2x w środku cyklu aby sprawdzić czy coś tam sie dzieję czy wraca on do normy.
    u mnie 41 dzien i nadal bez @
    bylam na wizycie jak poronilam i ku mojemu zszokowaniu gin mi kazal przyjsc dopiero po 2 @ normalnie tragedia szczescie ze za wczasu umowilam sie do innego gin i wizyte mam na 9

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine jestes? ;p

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mowilam Ci gdzie jesteśmmy :P

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na wrzesniowkach a Ty ;p

  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    u mnie 41 dzien i nadal bez @
    bylam na wizycie jak poronilam i ku mojemu zszokowaniu gin mi kazal przyjsc dopiero po 2 @ normalnie tragedia szczescie ze za wczasu umowilam sie do innego gin i wizyte mam na 9
    No to faktycznie dziwne ale w sumie może oni mają jakieś tam "procedury"ja to sie nie znam .Może przy poronieniu samoistnym jest inaczej a przy zabiegu tez...

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała 232 wrote:
    No to faktycznie dziwne ale w sumie może oni mają jakieś tam "procedury"ja to sie nie znam .Może przy poronieniu samoistnym jest inaczej a przy zabiegu tez...
    no inaczej jest wlasnie
    ale wiesz przestan po 2 @ jebniety jakis koles a to zeby sprawdzic czy wszystko sie goi itp masakra
    ale dobrze na 9 mam wizyte u innego i mam nadzieje ze powie jak dalej no chyba ze okaze sie ze znow w ciazy jestem ale byla bym szczesliwa

  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    no inaczej jest wlasnie
    ale wiesz przestan po 2 @ jebniety jakis koles a to zeby sprawdzic czy wszystko sie goi itp masakra
    ale dobrze na 9 mam wizyte u innego i mam nadzieje ze powie jak dalej no chyba ze okaze sie ze znow w ciazy jestem ale byla bym szczesliwa
    No to trzymam kciuki aby to spóźnienie zwiastowało ciąże :)

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała 232 wrote:
    No to trzymam kciuki aby to spóźnienie zwiastowało ciąże :)
    Tez bym tak chciala ale raczej to nie realne eh

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze Ty juz po @ i mozesz dzialac :) a ja musze czekac na nia tylko jeszcze czy ona przyjdzie i kiedy :)

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na magicznym, nie pcham sie tam gdzie mnie nie chcą :P

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ