Forum Poronienie Szyjka po łyżeczkowaniu
Odpowiedz

Szyjka po łyżeczkowaniu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Katarzyna.G Ekspertka
  Postów: 205 126

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Badałam szyjkę przed ciążą i niestety też przeżyłam zabieg wyłyżeczkowania macicy. Odpowiadając na Twoje pytanie: ja mam wrażenie, że szyjka niczym się nie różni. Zabieg miałam 23 marca (niecały miesiąc temu) - nic mnie nie boli, przy współżyciu nic nie odczuwam, nie krwawię.
  Według mnie powinnaś skonsultować się z innym ginekologiem, skoro odczuwasz dyskomfort podczas współżycia a tym bardziej krwawisz to nie jest w porządku, jak mówi Twoja Pani Doktor.

  8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

  8uneyx8d1vxarn72.png

  yuuds65gf87b5p5x.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej ja miałam łyżeczkowanie, w dotyku czuję jakąś bliznę(bąbel) ale nic nie boli, nie krwawi, nie piecze. Idz do innego lekarza bo to raczej normalne nie jest tym bardziej że już pół roku minęło.

 • Marilyn27 Koleżanka
  Postów: 94 11

  Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja pierwszy cykl mialam lekkie zgrubienie jakby bliznę/bąbel a teraz w drugim mam wrażenie ze wiecznie jest otwarta lub półotwarta...

  Subkliniczna niedoczynność tarczycy, insulinooporność.

  29,02.16 - łyżeczkowanie w 10tc, [*] 5-6tc
  04.06.16 - [*] 4/5tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego