Forum Poronienie Szyjka po łyżeczkowaniu
Odpowiedz

Szyjka po łyżeczkowaniu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Katarzyna.G Ekspertka
  Postów: 205 126

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Badałam szyjkę przed ciążą i niestety też przeżyłam zabieg wyłyżeczkowania macicy. Odpowiadając na Twoje pytanie: ja mam wrażenie, że szyjka niczym się nie różni. Zabieg miałam 23 marca (niecały miesiąc temu) - nic mnie nie boli, przy współżyciu nic nie odczuwam, nie krwawię.
  Według mnie powinnaś skonsultować się z innym ginekologiem, skoro odczuwasz dyskomfort podczas współżycia a tym bardziej krwawisz to nie jest w porządku, jak mówi Twoja Pani Doktor.

  8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

  8uneyx8d1vxarn72.png

  yuuds65gf87b5p5x.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej ja miałam łyżeczkowanie, w dotyku czuję jakąś bliznę(bąbel) ale nic nie boli, nie krwawi, nie piecze. Idz do innego lekarza bo to raczej normalne nie jest tym bardziej że już pół roku minęło.

 • Marilyn27 Koleżanka
  Postów: 94 11

  Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja pierwszy cykl mialam lekkie zgrubienie jakby bliznę/bąbel a teraz w drugim mam wrażenie ze wiecznie jest otwarta lub półotwarta...

  Subkliniczna niedoczynność tarczycy, insulinooporność.

  29,02.16 - łyżeczkowanie w 10tc, [*] 5-6tc
  04.06.16 - [*] 4/5tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego