Odpowiedz
Forum > Poronienie > w oczekiwaniu na... spadająca beta.
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

trójeczka
Znajoma
19

Wysłany: 2 października, 20:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
po prawie roku starań doczekałam sie dwóch kreseczek, ale testowa nie ciemniała, a beta pokazała poziom mizerny i do tego spadający (72 pierwsza, 69 druga). dziś 33 dc przy cyklach 24-26 dni, czekam sobie na krwawienie.

jak było u was z oczekiwaniem między nieprawidłowym wynikiem bety a krwawieniem, ile musiałyście czekać?
mi lekarz powiedział, że w ciągu dwóch tygodni się zakończy.

Lolkaa
Debiutantka
1

Wysłany: 4 października, 11:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Sytuacja podobna, jednak u mnie to już 3 ciąża biochemiczna. Pierwsza beta z zeszłego miesiąca 61 ,po 48 godz wynosiła 24 . Krwawienia dostałam 3 dni później. Podobno wysokość poziomu beta hcg nie ma wpływu na to czy ciąża będzie zdrowa jednak wszystkie 3 ciąże zakończone tak wcześnie miały ten pierwszy wynik taki niziutki ,natomiast ciąża która dotrwała do 10 tygodnia startowała z betą 300 . Ciekawe jak wygląda to u innych dziewczyn .3maj się ciepło.Napewno nam się uda.Ja się nie poddaję :)

2 rok starań o drugie dzieciątko
03.2011 - synek
12.2016 - cb
06.2017 - 9 tyd
07.2018 - cb
09.2018 - cb

trójeczka
Znajoma
19

Wysłany: 5 października, 12:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lolkaa bardzo mi przykro :( czy wiadomo, jaka jest u was przyczyna, że ciąża się nie utrzymuje? mam nadzieję, że następny raz będzie tym szczęśliwym...

a ja wciąż czekam, nawet nie plamię, do tego zrobiłam test ciążowy i jest całkiem niezła krecha. nie wiem, czy mnie to cieszy, bo naczytałam się, że w ciąży pozamacicznej czasami beta spada i rośnie na zmianę... z kolei na innym wątku dziewczyny podpowiadały, że może były bliźniaki i jeden się nie utrzymał, stąd spadek bety na początku...

nie wiem, ale nie czuję się szczęśliwa. nie potrafię uwierzyć w pozytywne zakończenie tej ciąży po takich wynikach bety.

trójeczka
Znajoma
19

Wysłany: 20 października, 00:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
update.

to nie była biochemiczna, tylko pozamaciczna, jajowodowa.

Frufru
Przyjaciółka
32

Wysłany: 16 listopada, 08:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
@trójeczka, jak się u Ciebie to wszystko potoczyło?

Starania od X 2016 ☹
Lipiec 2018 - udało się!!! <3 Ale wszystko było nie tak... :(
podejrzenie : ciąża pozamaciczna/puste jajo płodowe/ ciążą trojacza
11 wrzesień - poronienie samoistne

trójeczka
Znajoma
19

Wysłany: 17 listopada, 01:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Frufru,
zakończyło się w 7 tc ciążą pozamaciczną i laparoskopią. po początkowym spadku był prawidłowy przyrost bety ok. 2x co dwa dni aż do ponad 9000, kiedy to znaleziono ciążę w jajowodzie... żeby było bardziej skomplikowanie - przeciwnym, niż była owulacja (ciałko żółte). jajowód zachowany, stan nieznany, kiedyś to sprawdzę. teraz pół roku przerwy po laparoskopii.

Wiadomość wyedytowana przez autora 17 listopada, 01:03

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)