X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    są plusy ui są minusy niestety ;/
    To jest główna przyczyna czemu nie poszłam na medycynę tylko te swoje bakterie wybrałam.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Ja do swojego starego reki pierwsza nie wyciągam mogę czekać nawet miesiąc !! Niech przeprasza i blaga nie poddawaj sie nie wiem o co poszło, ale trzymaj bata :)
    a my to różnie spotykamy się w pół drogi najczęściej w łóżku ;p jak jestesmy razem ;]

    hiacynta99, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Co do mojej ręki -,od początku szlag mnie trafiał bo nie mogłam wsystkiego robić, najgorsze to włosy związać albo zakupy z 1 ręką na temblaku i torebka na ramieniu, no po prostu poezja. Ale radzę sobie, inwencja twórcza na pełnych obrotach. Ręką robię teraz wiele rzeczy, nawet ziemniaka obiorę jak trzeba :) teściowej szafki kuchenne też szorowałam, że o oknie ni wspomnę (ale to już lewą ręką było). Tylko że ostatnio zreflektowałam się że ta ręka dalej mnie boli, możliwe że zagalopowałam się w tej samodzielności i coś mi się przestawiło :/

    Jak będzie bolec, lepiej skonsultować z lekarzem bo szkoda by bylo jeszcze raz nosić gips

    Mykam :-* papa pozdrawiam hard Core kobitki <3

    s1985, Renia7910, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka klutnia w ciszy na fb?

    niezapominajka lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d548e7cddae3.jpg


    dla was moje kobietki

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    a my to różnie spotykamy się w pół drogi najczęściej w łóżku ;p jak jestesmy razem ;]
    Ja ze swoim tez tylko w weekendy bo w delegacji.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Ja ze swoim tez tylko w weekendy bo w delegacji.
    to tez w lozku ale na odległość oboje lezymy przed komputerami ;p
    ide się kąpać

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d548e7cddae3.jpg


    dla was moje kobietki
    Moj maz to tez nie wie jak instrukcja wyglada. A juz zeby zapytac o droge w obcym miescia - mozna zapomniec. Bedzie jeździl w kólko ale o droge nie zapyta.. ah te skorpiony..

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam pytanie, może któraś zna odpowiedz :) czy zdarzyło się kiedyś Wam, aby podczas w okresie okołowulacyjnym podczas stosunku zabolał Was jajnik z którego była owulacja? co to może oznaczać? ja tak miałam w tym cyklu, taki nagły, silny ból

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Moj maz to tez nie wie jak instrukcja wyglada. A juz zeby zapytac o droge w obcym miescia - mozna zapomniec. Bedzie jeździl w kólko ale o droge nie zapyta.. ah te skorpiony..
    hihi mój instrukcję w kibelku czyta ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lżej mi tu z Wami :)
    Sprawa nie warta rozdrapywania, pocięliśmy się 4 dni temu, mi juz dawno przeszło, ale czekam aż mnie przeprosi... A jemu sie przypomniało coś jeszcze sprzed stu lat. Wq... mnie, bo za 2 m-ce ślub bierzemy i trezba w knajpie menu ustalić i nie dość, ze go nie ma i za wszystkim sama latam, to nawet nie mogę z nim normalnie porozmawiać, bo ma muchy w nosie.
    Hiacynta, przetrzymam go jeszcze, nie długo ale przetrzymam, bo tym razem wq... mnie na maksa. Najbardziej tym, ze mi juz preszła złosc, a on sie dalej stroszy

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    Cześć, mam pytanie, może któraś zna odpowiedz :) czy zdarzyło się kiedyś Wam, aby podczas w okresie okołowulacyjnym podczas stosunku zabolał Was jajnik z którego była owulacja? co to może oznaczać? ja tak miałam w tym cyklu, taki nagły, silny ból
    Gdzies na necie czytalam ze orgazm moze wywolac owulacje ale ile w tym prawdy to nie wiem

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale orgazmu na pewno nie miałam :) zastanawiam sie czy możliwe jest aby podczas stosunku pęcherzyk pękł?

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka moze da sobie siana z muchami. Lepiej by tak dla niego bylo bo ustalisz menu sama a potem jemu to czy tamto nie bedzie pasowalo i co wtedy

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    ale orgazmu na pewno nie miałam :) zastanawiam sie czy możliwe jest aby podczas stosunku pęcherzyk pękł?
    No mógł peknac :-) czemu by nie. Taki zbieg okolicznosci albo kolysanie tez troszke pomoglo :-) nochyba ze to zarodek sie wgryza :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Lżej mi tu z Wami :)
    Sprawa nie warta rozdrapywania, pocięliśmy się 4 dni temu, mi juz dawno przeszło, ale czekam aż mnie przeprosi... A jemu sie przypomniało coś jeszcze sprzed stu lat. Wq... mnie, bo za 2 m-ce ślub bierzemy i trezba w knajpie menu ustalić i nie dość, ze go nie ma i za wszystkim sama latam, to nawet nie mogę z nim normalnie porozmawiać, bo ma muchy w nosie.
    Hiacynta, przetrzymam go jeszcze, nie długo ale przetrzymam, bo tym razem wq... mnie na maksa. Najbardziej tym, ze mi juz preszła złosc, a on sie dalej stroszy
    takie zachowanie małęgo dziecka pupanie nie ijuz bedziemy sie kłócić , no to ty sama czy z nim ten slub bierzesz , najgorzej tak na odległość grr nie lubic tego bo nawet normalnie pogadac nie idzie ;/

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę dziwny ten cykl miałam bo 25.08 test owulacyjny wyszedł pozytywny i tego samego dnia były starnia i wtedy też poczułam ten ból a 26.08 byłam na usg i gin powiedział że pęcherzyk pękł i jest płyn i jak zapytałam czy nadal się starać to powieział że już można przestać, dziwne bo przecież testy owulacyjne wychodza pozytywne dzień przed owulką no chyba że jestem jakaś inna :)

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejq dziewcuszki leci mój ulubiony film na tvn :odwazna:

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    trochę dziwny ten cykl miałam bo 25.08 test owulacyjny wyszedł pozytywny i tego samego dnia były starnia i wtedy też poczułam ten ból a 26.08 byłam na usg i gin powiedział że pęcherzyk pękł i jest płyn i jak zapytałam czy nadal się starać to powieział że już można przestać, dziwne bo przecież testy owulacyjne wychodza pozytywne dzień przed owulką no chyba że jestem jakaś inna :)
    z tymi testami jest różnie ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Niezapominajka moze da sobie siana z muchami. Lepiej by tak dla niego bylo bo ustalisz menu sama a potem jemu to czy tamto nie bedzie pasowalo i co wtedy
    To bede mogła powiedziec... "a chciałam z toba skonsultowac..." ;)

    s1985, Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ