Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 8 października 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam z mamą w kinie na Chemii,a pitem jeszcze kilka zalatwien miałam.
    Film mnie zachwycił i nie tylko perspektywą, soundtrackiem ,grą Agnieszki Zulewskiej,ale tez przypomnieniem fabuły.Magda byla w zaawansowanym stadium raka,lekarze nie dawali jej szans na utrzymanie ciąży, a jednak. Bardzo chciala tego dziecka i postanowiła przejść kazda drogę zeby je mieć.
    I to jest taki film,ktory sklania do refleksji kazdego..ale dla mnie,byl idealnym znakiem w idealnym czasie.:)

    Agnieszka0812, nick nieaktualny, s1985 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 8 października 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    No Sysiek fajna,ale krutka z moim brzuchatkiem na teraz to jeszcze ale za jakies 2 miechy to juz slabo,ale ty jestes chudzinka i tobie slicznie ;)ja to musze na cos dluzszego zapolowac na jakis dlugiiii namiot ;) naraziew mam jeszcze jesienno ktora jest luzniejsza i wchodze,wiec narazie luzik ;)
    http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/plaszcz/pikowana-kurtka-puchowa/?id=53033509_69&n=1&s=prendas.abrigos&ident=0__0_1444309078745&ts=1444309078745

    ta nawet spoko i w różnych kolorkach, ale kaptura nie ma

    nick nieaktualny, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 8 października 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Byłam z mamą w kinie na Chemii,a pitem jeszcze kilka zalatwien miałam.
    Film mnie zachwycił i nie tylko perspektywą, soundtrackiem ,grą Agnieszki Zulewskiej,ale tez przypomnieniem fabuły.Magda byla w zaawansowanym stadium raka,lekarze nie dawali jej szans na utrzymanie ciąży, a jednak. Bardzo chciala tego dziecka i postanowiła przejść kazda drogę zeby je mieć.
    I to jest taki film,ktory sklania do refleksji kazdego..ale dla mnie,byl idealnym znakiem w idealnym czasie.:)
    Widziałam zapowiedź, teraz chyba bym ryczała cały film, nie wiem czy bym go spokojnie obejrzała, ale na pewno obejrzę

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 8 października 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewuszki zbieram się, najpierw do szkoły, potem chłopaków do teściów, mam nadzieję, że po drodze zgarnę mojego chłopa , bo wraca dziś z Gorzowa Wlkp.

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 8 października 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia,ja treni gi dziele na dni,plecy biceps,barki klatka triceps i nogi pośladki..
    Ale jak chcesz na same nogi, to proponuje tak:
    Rozgrzewka,krotka 10 minut miga byc podskoki,skakanka pajace lub rowerek
    Wykroki w miejscu z hantlamu(obciazenie tak,xeby pod koniec bylo ci juz ciezko wykonac) 3x30 powtorzen na kazda noge
    Przysiady z obciążeniem (nogi szeroki,tzw. Przysiad sumo) 3x30
    Wykroki w chodzeniu,hantle po bokach 3x30
    Martwy ciąg 3x30 z obciążeniem.
    Na koniec min.30 minut cardio
    Jezeli nie czujesz zmeczenia miesni,palenia w ostatnich powtorzeniach,a wykonujesz poprawnie cwiczenia,to znaczy ze musisz zwiekszyc obciazenie.
    Ruchy maja byc spokojne,nie szarpana,nie ciagniesz ciexaru brzuchem lub kregoslupem,a nogami;)

    s1985, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 8 października 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opóźnia się wszystko. Nóż kur.. Ja tu zaraz wykityje. Serce mi wyskoczy normalnie :-/

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 8 października 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Opóźnia się wszystko. Nóż kur.. Ja tu zaraz wykityje. Serce mi wyskoczy normalnie :-/
    Ile babek przed Tobą?

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 8 października 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Opóźnia się wszystko. Nóż kur.. Ja tu zaraz wykityje. Serce mi wyskoczy normalnie :-/
    Najpierw wcisnelo mi się zgłoś post, potem lubię, a dopiero na końcu cytuj :-/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaterku trzymam kciuki ! :*
    Aga przestan myslec, z maluszkiem wszystko jest dobrze ! Nie mozesz myslec inaczej ! maluszek odczuwa, ze sie denerwujesz a to nie jest dla niego dobre.

    Pamietajcie dziewczyny nic wiecej tylko pozytywne myslenie ! :)

    monilia84, nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 8 października 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek czekamy na wiesci. Ja wlasnie czekam pod szkołą po Klaudie bo wraca z basenu :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 8 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jest ok. Serduszko puka i w ogóle piękne jest to moje młode. Plamienia oczywiście nie ma i jak na razie wszystko ok. Bubek jest o 2 dni starszy :-) zdjęcie wrzucę jak będę w domu :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ilonia1984, s1985, Agnieszka0812, nick nieaktualny, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaterku gratuluje serduszka ! :* wiedzialam, ze ujrzysz piekne <3 swojego maluszka :)

    s1985, Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 8 października 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia i tak właśnie miało być! Sciskam i Ciebie i Lokatora!

    s1985, Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Dziewczyny, jest ok. Serduszko puka i w ogóle piękne jest to moje młode. Plamienia oczywiście nie ma i jak na razie wszystko ok. Bubek jest o 2 dni starszy :-) zdjęcie wrzucę jak będę w domu :-)
    jejku ale radość :) :) :)

    s1985, Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga spokojnie już, dzisiaj dzień pozytywnego nastawienia i dobrych wiadomości :)

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 8 października 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/plaszcz/pikowana-kurtka-puchowa/?id=53033509_69&n=1&s=prendas.abrigos&ident=0__0_1444309078745&ts=1444309078745

    ta nawet spoko i w różnych kolorkach, ale kaptura nie ma
    Oooo wlasnie o takiej mysle tylko,zeby jeszcze kaptur byl...no zajebista :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Oooo wlasnie o takiej mysle tylko,zeby jeszcze kaptur byl...no zajebista :)
    Widziałam w Zarze takie, z kapturem. Cena porównywalna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 16:12

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 8 października 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek super,wiedzialam :) ktora nastepna i gotowa na zajebiste wiesci ? :) bo dzis same dobre beda :)Renik dzieki,nie mam u siebie,ale i tak sie po buty wybieram do wrocka i na chrzciny wiec zagladne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 16:15

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Wiaterek super,wiedzialam :) ktora nastepna i gotowa na zajebiste wiesci ? :) bo dzis same dobre beda :)Renik dzieki,nie mam u siebie,ale i tak sie po buty wybieram do wrocka i na chrzciny wiec zagladne :)
    Polecam Magnolię, moja ulubiona ;)

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Monika na którą ma wizytę?

‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ