Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jak mi pewnien konowal powiedzial ze mam przegrodę do operacji, to juz mnie nigdy więcej nie zobaczył :P nie dam sie pokroic !!!

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może gdybym nie znała narzędzi operacyjnych i nie widziała toku operacji to bym poszła, ale moja wyobraźni nie zna granic :P dlugo twój dochodził po takiej operacji?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 12 października 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Aga jak mi pewnien konowal powiedzial ze mam przegrodę do operacji, to juz mnie nigdy więcej nie zobaczył :P nie dam sie pokroic !!!
    No mój chłop był u 3 lekarzy, jeszcze chcieli mu migdałki wycinać, zobaczymy co tego 20 powiedzą, ale jest dużo lepiej u niego po tej przegrodzie...

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do głupiej laparoskopii przygotowywałam sie psych z 2 miesiące :P

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 12 października 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Może gdybym nie znała narzędzi operacyjnych i nie widziała toku operacji to bym poszła, ale moja wyobraźni nie zna granic :P dlugo twój dochodził po takiej operacji?
    Przyjęli go na oddział we wtorek, w środę miał zabieg, w sobotę go wypisali miał jeszcze dwa tygodnie zwolnienia, zdaje się, że po tygodniu od wypisu poszedł do roboty

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No mój chłop był u 3 lekarzy, jeszcze chcieli mu migdałki wycinać, zobaczymy co tego 20 powiedzą, ale jest dużo lepiej u niego po tej przegrodzie...
    A to migdałki to robia w zn miejscowym rachu ciachu i juz wycięte :)bo dzieciaczki to juz na bloku operacyjnym zasypiają

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po laparoskopii wypuścili na drugi dzień podobno po narkozie nie mogli mnie wybudzić i do dzis nie pamięta co ja wyprawiałam po głupim jasku, mija znajoma anestetyczka do dzis mi nie powiedziała, tylko ze nie bylo aż tak zle i sie śmiała :P

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 12 października 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekcje już odrobiliśmy, logopedycznie ćwiczyliśmy, więc obiad też już się gotuje, pewnie nawet zaraz przyjedzie :P

    Ilonia jak tam remont?
    Renia jadłospis zaklepany?
    No mam nadzieję, że pochwalisz nam się zaproszeniami :)
    Nadziejko, niedługo Ty ślubujesz, foty chcemy!!!!
    Rudzik jak testowanko?

    nick nieaktualny, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 12 października 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Aga jak mi pewnien konowal powiedzial ze mam przegrodę do operacji, to juz mnie nigdy więcej nie zobaczył :P nie dam sie pokroic !!!
    Moja mama jak była z moją siostrą w ciąży miała mały wypadek, szafka jej spadła na twarz i skrzywiła przegrodę nosową. Proponowano jej też operację ale się nie zgodziła. Od tej pory praktycznie nie ma węchu

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 12 października 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam jakiś portek ciążowych i najlepsze jest to, że w większości rozmiar 2XL/3XL to jest 42/44 skąd oni biorą takie rozmiary ja się pytam, że 3XL to 44, masakra....

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 12 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowałyście kiedyś coś w bon prixie? Sporo ciążowych mają, ale nie wiem jak z jakością tych ubrań...

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 12 października 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama kupuje czasami w bon prixie. Tanio, ale z jakością bywa różnie :/

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 12 października 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Moja mama kupuje czasami w bon prixie. Tanio, ale z jakością bywa różnie :/
    Zamówiłam sobie ocieplane legginsy ciążowe i sweterek , zobaczymy...dam znać jak dotrą ;)
    Kehlana coraz bliżej testowanka :)

    kehlana_miyu, nick nieaktualny, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    HEJKA dziołchy :)
    Dziś nigdzie nie poszłam ,musiałam przesunąć termin badan na środę .
    Najzwyczajniej w świecie przysnęło mi się :)

    Moj mąż mial operację przegrody nosowej i jak to facet przez cały pobyt w szpitalu a dokładnie 4 dni ,był umierający.
    Prawdę mówiąc wcale się nie dziwię .
    Dla mnie zapchany nos to tragedia a jemu po operacji wsadzili do nosa bardzoooooo długie tampony ,ktore mialy usztywnić przegrodę i zatrzymać krwawienie.
    Po operacji lepiej oddycha mu się w dzień,jednak w nocy dalej pochrapuje.

    Co do moich objawów to pobolewa mnie brzuch jak na @ a cycki pulsują.
    Dziś dopiero 24 dc .

    Michaś [*]04.06.2014 (20tc)


    Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 12 października 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam się mega stresować ;/

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 12 października 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam do domu..
    Panie w banku zamarzaly,bo jeszcze im nikt ogrzewania nie wlaczyl.

    A ja pozalatwialam sprawy i chcialabym juz z domh się nie ruszać dzis..ale niestety..
    Mlidy trening ja tez,a jeszcze czeka mnie wycieczka doojej firmy...
    Pani pelniaca role kadrowej a de facto kadrowa nie będąca nie wyslala dwóch moich l4..do zusu

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 12 października 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucuś, będzie dobrze. Najgorzej jak wizyta jest tak późno, bo zdąży się człowiek od rana nakręcić :/

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 12 października 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Właśnie wróciłam do domu..
    Panie w banku zamarzaly,bo jeszcze im nikt ogrzewania nie wlaczyl.

    A ja pozalatwialam sprawy i chcialabym juz z domh się nie ruszać dzis..ale niestety..
    Mlidy trening ja tez,a jeszcze czeka mnie wycieczka doojej firmy...
    Pani pelniaca role kadrowej a de facto kadrowa nie będąca nie wyslala dwóch moich l4..do zusu

    Luna, ręce opadają z takimi kadrami :/

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Pucuś wszystko będzie dobrze ,bez nerwów :)


    Michaś [*]04.06.2014 (20tc)

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 12 października 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucula będzie dobrze. Dzidzia jest zdrowa :*

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ