X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Hej dziewczynki. Serduszko niby bije ale ze mial kiepski sprzet to ledwo uchwycil no i ciaza wg tego usg mlodsza o 3dni. Kazal się nie stresowac tylko jutro podejsc do szpitala do niego i na lepszym sprzecie mi zrobi usg. Takze z jednej strony niby slyszalam ale nadal sie stresuje. Dostalam dodatkowo luteine dopochwowo 2x1
    Kasiu ja na początku miałam tak samo, dodatkowo krwiak dwa razy większy niż pecherzyk, też 3 dni do tyłu, a teraz jest dwa tygodnie do przodu!!!! Nie martw się na zapas!!! Sprzęt daje dużą różnicę!

    kehlana_miyu, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku, Ty byś się mogła pomylić, ale skoro doktor stwierdził, że serduszko bije to bije. Sprzęt ma kolosalne znaczenie! Ja byłam na wizycie w Luxmedzie tydzień po wizycie u mojej prywatnej gin i ledwo co było widać na USG, a tydzień wcześniej wszystko piękne i wyraźne, co do serduszka, w Luxmedzie musiałam uwierzyć na słowo, że bije nadal, bo jak dla mnie to wyglądało na zakłócenia. Dobrze, że Twój lekarz zaproponował Ci dodatkowe USG na lepszym sprzęcie, mam nadzieję, że Cię uspokoi. 3 dniami różnicy się nie martw, u mnie na pierwszym USG było o 3 dni młodsze niż z OM, a teraz wygląda na o tydzień starsze, tak urosło!

    Ale rozumiem Twój stres, bo przed środową wizytą obudziłam się o 5 rano po koszmarze, że serce przestało bić, a jak wczoraj chwilę dłużej zajęło mi odszukanie małego detektorem (przemieściło się, cholerna wiercipięta, matkę straszy), to prawie na zawał zeszłam.

    Z drugiej strony powiem Wam, że w końcu zaczynam mieć momenty czystej radości z ciąży. Dalej przeplatane momentami paniki (patrz sytuacje opisane powyżej), ale wreszcie zaczynam mieć przynajmniej momenty, w których wierzę, że tym razem będzie dobrze :)

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiu, jak sytuacja u Ciebie, kochana?

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 77,70 przyrost w normie na kalkulatorze hcg, nic już nie badam, niech się turla dalej oby dobrze wizyta 21 dopiero więc jeszcze mam czas

    Agnieszka0812, ilonia1984, monilia84, Renia7910, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki
    U mnie niby ok, ale boli mnie cały czas krocze, tak, że trudno mi już chodzić. Pamiętam taki dyskomfort w ciąży z Matim... Ale wtedy mogłam leżeć ile chciałam, a teraz mam siedmiolatka w domu. W sumie dzisiaj pojechał do dziadka, wróci jutro wieczorem, więc mam dwa dni na odpoczynek. Była u mnie też znajoma położna (specjalizuje się w laktacji), zapytałam ją o ten ból i stwierdziła, że dziecko musi napierać na szyjkę. Chyba tam tańczyć musi, bo jest masakrycznie momentami. Poza tym super znoszę ten ciążowy stan - sikanie w nocy do przyjęcia, nie jestem też jakoś specjalnie zmęczona... ale ze sprzątaniem szafy, żeby zrobić miejsce na rzeczy Jasia poczekam na męża. Najgorsze, ze jego przyjazd ciężko przewidzieć - miał być na święta, nie wyszło, teraz plan był na przełom kwietnia i majówkę, ale bilety są tak drogie, że kasy mi szkoda, lepiej odłożyć... Weź tu dogódź ciężarnej ;)
    Widzę, ze Aga i Monia na tej końcówce już Wam coraz trudniej.
    Ilonka, ile można czekać ;) Odświeżam co godzinę w nadziei, że wrzuciłaś już zdjęcie całkiem nowej Zosi ;)
    Kehlana, widzę, ze u Ciebie wszystko w normie, radość pomieszana ze strachem jest najlepszym dowodem, że z Tobą wszystko w porządku ;) Ja dodatkowo latałam ww każdej takiej chwili strachu na usg (nawet raz w tygodniu ;] )
    Sysia, czekam razem z Tobą na wizytę.
    Kasiu, na pewno na kolejnej wizycie potwierdzi się, że wszystko dobrze.
    Reniu kochana <3 <3 <3 Wspieram w każdej minucie.

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Wiaterku mogę zapytać czy coś stosowałaś, bo tak się przyglądam od jakiegoś czasu i podobnie się staramy po pp. Jakieś konkretne badania, leki itp. będę wdzięczna za info i trzymam &&&

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metformina, acard, femibion, kwas foliowy 5mg, witamina b6 i b12 oraz
    Ovarin, koenzym q10 ktore miałam odstawic w ciazy. Ja mam mutacje mthfr i dlatego tw witaminy z grupy b. Teraz od ciazy nam MgB6, Duphaston 2x1 i Clexane 40. Nie wiem czy o czyms nie zapomnialam :-\

    Dziewczyny dzieki za pocieszenie. Juz powolutku przestaje sie stresowac. Mam nadzieje ze to wszystko to tylko wina sprzetu i jutro na dokladniejszym bedzie lepiej. Kiedys juz mialam tam usg robione i obraz faktycznie bez porownania byl w stosunku do tego co on ma tutaj.

    Agnieszka0812, monilia84, Renia7910, ilonia1984, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilka ja Ciebie to podziwiam! Zaawansowana ciąża, remont,przygotowania do komunii plus tysiąc codziennych spraw! Jesteś niesamowita!!!

    Niezapominajko łączę się z Tobą w bólu! Ja bóle krocza mam gdzieś od 20 tc, raz mniej, raz więcej ale są nieustannie! Rozchodzace się spojenie łonowe dokucza, staraj się jak najmniej siedzieć, jeżeli już to podkladaj jaśka, nie za dużo chodzenia. Możesz leżeć z uniesionymi wyżej biodrami. Wiem, że łatwo nie jest dużo odpoczywać jak jest szkolne dziecko w domu. Moi dziś też są u teściów, odpoczne chociaż psychicznie! Ja teraz czuję klucie w pachwinie, pewnie jest to ból od zstępujacej coraz niżej główki...
    Marzusiax dawno się nie odzywala, chomiczka, Hiacyntkowa chyba już w ogóle sobie odpusila forum... Ale wiadomo jak to jest każda ma swoje życie i jak będzie miała ochotę to się odezwie...
    Reniu Ty wiesz, że myślę o Was, Sylwuś Ty chyba też co?

    Ilonia <3
    Miłego wieczoru dziewczyny!!!

    Renia7910, niezapominajka, ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga,
    właściwie szkoda, ze nie ma opcji "nie lubię" ;)
    jak Młody w szkole, o ile czas pozwala, to staram się leżeć. Ale moje IVp nie ułatwia sprawy z nie-chodzeniem. Da razy dziennie co najmniej muszę je pokonać - żeby Młodego zawieźć i odebrać ze szkoły. Wszystko co mam załatwić, robię za jednym zejściem ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Aga,
    właściwie szkoda, ze nie ma opcji "nie lubię" ;)
    jak Młody w szkole, o ile czas pozwala, to staram się leżeć. Ale moje IVp nie ułatwia sprawy z nie-chodzeniem. Da razy dziennie co najmniej muszę je pokonać - żeby Młodego zawieźć i odebrać ze szkoły. Wszystko co mam załatwić, robię za jednym zejściem ;)
    Rozumiem doskonale! My też 3 piętro :-P ale ja mam o niebo lepiej, że chłop pod ręką, bo też gorzej by było...
    Zapomniałam Ci jeszcze napisać, żebys ubierala się na siedząco ;-)
    A ja przy sobocie patologia :-P już dwa piwa bezalkoholowe poszły ;-)

    niezapominajka, monilia84, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Rozumiem doskonale! My też 3 piętro :-P ale ja mam o niebo lepiej, że chłop pod ręką, bo też gorzej by było...
    Zapomniałam Ci jeszcze napisać, żebys ubierala się na siedząco ;-)
    A ja przy sobocie patologia :-P już dwa piwa bezalkoholowe poszły ;-)
    Ubieranie na stojąco już jest niewykonalne ;) od dłuższego czasu. Zresztą na siedząco tez, bo brzuch przeszkadza. Byłam wczoraj z koleżanką, któa jest w 29tc na porodówce i położna jak nas zobaczyła, to stwierdziła, że wyglądam jakbym to ja miała pierwsza rodzić ;) Mam nadzieję, że to dlatego, że ona jest w pierwszej ciąży...
    Eee taka patologia to do przyjęcia. Na lipcówkach dziewczyny wymieniają się informacjami, gdzie można dostać dobre wina bezalkoholowe ;) Także wiesz, wybór masz większy ;)

    Agnieszka0812, monilia84, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj w biedrze jak w kolejce stalam to oblizywalam sie patrzac na polke z alkoholem :)
    Nie żebym alkoholiczka byla ale od czasu do czasu lubilam sobie jakies winko albo piwko wypic. W szafie gleboko schowane czeka na mnie winko swijskie (schowalam przed malzem bo by mi wyżlobal) he he
    Niezapominajko tez mialam bóle.krocza ale przeszly na szczescie :) także życze Ci żeby Tobie też szybko przeszly ;)
    Spokojnej nocki <3

    niezapominajka, ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie spie znowu,siedze w kuchni i.pije melise i rycze z nerwow,jeszcze dostalam smsa przed chwila od kolezanki co miala na 14 termin,ze urodzila a ja zamiast sie cieszyc siedze i wyje,zaczynam lapac jakas depresjie to czekanie sie zaczyna robic nie do zniesienia a najgorsze sa noce wlasnie,jestem zmeczona,nie wyspana,obolala...ale jakos musze przetrwac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 04:13

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 03:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka to naprawdę już niedługo, już prawie Twoja kolej <3

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia, Ty przemow do brzucha że może siedzieć ile chce to zrobi na przekór, no z kobietami to tak jest ;-)
    Niezapominajko przypomniało mi się, że kiedyś chyba przez tydzień był przycisk " nie lubię ",ale nie zdał egzaminu :-P
    Ja zaznaczam lubię jak np przeczytam i wiem oraz co chodzi, ale czasem chce zrobić cytuj a nacisne ten obok i cofnąć nie można :-/
    Miłej niedzieli Kobietki!!!

    ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny! Wczoraj się dowiedziałam, że jedna z moich najlepszych przyjaciółek jest w ciąży i termin ma 4 dni po mnie :) Może spotkamy się na porodówce :D Bała się mi powiedzieć o swojej ciąży po moich przejściach, ja też czekałam z rozgłoszeniem nowiny i tak się obie kryłyśmy i dopiero teraz wyszło na jaw :D

    Problem jest tylko w tym, że mamy wspólną przyjaciółkę, z którą zazwyczaj spotykamy się we trzy i większość rzeczy robimy razem. Ta dziewczyna od prawie roku bezskutecznie stara się o dziecko i strasznie ją to dobija :( A teraz biedna w zeszłą sobotę dowiedziała się o ciąży mojej przyjaciółki, a w czwartek o mojej :( Bardzo stara się cieszyć z naszego szczęścia, ale ledwo powstrzymywała łzy, a mi się serce ściskało, bo aż za dobrze ją rozumiem, pół roku temu byłam gotowa zagryźć większość ciężarnych z zazdrości :(

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku, trzymam kciuki za wizytę, koniecznie daj znać!

    Sysiu, super, że beta przyrasta! :)

    Iloniu, w końcu mała uparciuszka musi wyjść, trzymam kciuki, żeby się łaskawie zdecydowała jak najszybciej!

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ilonia Kochana nie czekaj tak na poród! Wezmie Cie z zaskoczenia takie jak mnie ;) ja pojechalam na IP tylko na badanie i juz czekala na mnie sala operacyjna, dobrze ze mielismy torbę;) troszke spokoju bo to może opozniac poród ;) przy koncowce tez mi towarzyszyly takie uczucia, to normalne;* trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 10:53

    kehlana_miyu, ilonia1984, Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje,ze to normalne bo czuje,ze swiruje,najgorsze sa te bezssenne noce...aj ni czekam dalej,co zrobic...Sysia super,ze.beta przyrasta prawidlowo,bedzie dobrze ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ilonia trzymam kciuki aby Zosia zdecydowała się niedługo wyjść :* Kehlana cieszę się, że u Was wszystko dobrze :* Kasiu trzymam kciuki za wizytę :* Reniu przytulam Cie mocno <3 Aga, Monilka po Iloni kolej na Was :):* Sysia trzymam kciuki :* Niezapominajka wiem co czujesz, bo mnie też okropnie boli krocze, ale czego się nie wytrzyma dla dziecka :) u nas po piątkowej wizycie tak średnio, Olga waży 1260 gram, jest na 10 centylu :/ może taka jej uroda ale może też być wina tego, że przepływy są na górnej granicy i to mnie martwi :( łożysko ma zwapnienia, za 2 tyg kontrola za wzgledu na przepływy, boję się o Olge :(

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
‹‹ 936 937 938 939 940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ