X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4824 3965

    Wysłany: 31 października 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella01 wrote:

    Lady_Dior dzięki że pytasz 😉 trochę czasu minelo zanim Ci odp, ale to z braku czasu 🤭
    Córcia ma sie dobrze, niemniej jednak po samej operacji dosyć źle przechodziła rekonwalescencje. Ma 4 male blizny, ale nie ciecie po calej długości brzucha. Mam nadzieję, że nie ma za dużych zrostów i nie bedzie żadnych komplikacji w związku z tym.
    A u Was wszystko jest ok? Staracie się pełną parą?
    Karmisz jeszcze? To też może ale nie musi trochę wpływać na efekty. Niemniej jednak zaciskam mocno kciuki 🤞

    Bella01 cieszę się, że macie tę operację za sobą. Na pewno łatwo nie było - w końcu to takie maleństwo jeszcze 😐 No ale dobrze, że już po wszystkim 😌 Mam nadzieję, że odsyskasz zmysł węchu 😉 Mojego szwagra mama straciła węch i smak-ma covid a szwagier (też ma covid) przeszedł to łagodnie i nie stracił smaku i węchu. On będzie mógł po 10dniach "wrócić do wolności" a siostra z dziećmi mają areszt domowy 20dni 🤦🏼‍♀️
    Ja już nie karmię Zosi swoim mlekiem... 7.10 ostatni raz wypila moje mleko. Zeszłam do 2ściągań na dobę i to zabiło moją laktację w ciągu jakichś 10dni 😐 Dziękuję, a kciuki-przydadzą się 🙂 Staramy się pełną parą i za 10dni będę testować ☺️ Pozdrawiam i zdrówka kochana 😘

    Trodde tak się cieszę, że wszystko dobrze 😁 Oby teraz tylko z górki ☺️

    Baksia ja pamiętam jak niedawno chwaliłaś się pozytywnym testem a tu zaraz 2gi trymestr 😁😁😁
    Zula36 wierzę, że u Ciebie też będzie dobrze - nie sugeruj się piersiami, bo one grają jak chcą🤪 Ja np. w ciąży z Zosią nie miałam kompletnie żadnych objawów ze strony piersi i to całą ciążę. Nawet po porodzie zero zmian. Dopiero w drugiej dobie zaczęły być pełniejsze.

    Annie1981 ojj marzą mi się te bulgotki 😁😁😁 Szkoda, że miałam łożysko na przedniej ścianie i całą ciążę słabo czułam ruchy. Mam nadzieję, że będzie mi jeszcze dane poczuć prawdziwą moc tychże nóżek 😂

    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki-niech się ten wątek zazieleni 😁😁😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2020, 11:51

    Zula36, baksia lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 października 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina wrote:
    Annie,
    a poza przyjemnymi bulgotkami w brzuchu, jak się czujesz?
    Dziękuję, bardzo dobrze. Teraz to w zasadzie nie czuję obajwow ciążowych, oprócz rosnącego brzuszka i tych bulgotkow 🙂 Także same przyjemności 🙂
    Jedyne co mnie stresuje to brak wyniku NIFTY, ale mam nadzieję, że to już kwestia kilku dni.

    agulineczka wrote:
    Annie fajnie, że już coś czujesz. Ciekawa jestem kto tam u Ciebie w brzuszku siedzi? Masz preferencje? Kiedy się spodziewasz wyników?
    Ja też jestem bardzo ciekawa. Trochę mam przeczucie na chłopca, ale na rozum to myślę, że będzie dziewczynka 😉 Wolałabym dziewczynkę, bo mam wszystkie ciuszki i gadżety po córce 😂 Jeżeli jednak będzie chłopiec to też będę się cieszyć 🙂

    Lady_Dior wrote:
    .

    Annie1981 ojj marzą mi się te bulgotki 😁😁😁 Szkoda, że miałam łożysko na przedniej ścianie i całą ciążę słabo czułam ruchy. Mam nadzieję, że będzie mi jeszcze dane poczuć prawdziwą moc tychże nóżek 😂
    Ja też mam łożysko na przedniej ścianie, a jednak czuję 🙂
    Na pewno będzie Ci dane tego doświadczyć, to tylko kwestia czasu 🙂 Trzymam kciuki za Twój test 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 1 listopada 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane ❤️
    To prawda, czas leci jak szalony. Dopiero co test robiłam, a już widziałam jak mój maluch macha rączkami 🥺🥰 Ja jestem z tych szczuplejszych więc brzuszek już widać 😳 a wieczorem jak się najem to wyglądam jak z 5 miesiącu 😅
    Annie, na wizycie też usłyszałam, że mam łożysko na przedniej ścianie ale czytałam, że do prenatalnych może się to zmienić 🤔 bardzo chciałabym aby tak się stało, bo jak poczuje ruchy to może będę spokojniejsza i nie będę tak się stresować 🙏🏻

    Ewelina, Kochana mam nadzieję, że owu się pojawiła i działacie 🥰

    Malina, powtórzę się, mam nadzieję,że tego 13.11 nie będziesz musiała mieć monitoringu 🙏🏻❤️

    Trodde, no kawał człowieka już z tego mojego malucha 😍 jeszcze dwa tygodnie temu wyglądał jak bałwanek 🤭 a teraz już jak człowieczek, szook. Gapiłam się w monitor jak głupia i nie potrafiłam nic powiedzieć 🙈
    Trafiłam na super ginekologa, bo wszystko mi dokładnie pokazał i po wizycie byłam mega spokojna o dzidziula 🥰 no i znowu przyspieszyl o jeden dzień, rośnie jak na drożdżach 😁. a kiedy Ty masz teraz wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2020, 08:41

    Żonkil lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Bella01 Autorytet
    Postów: 866 521

    Wysłany: 1 listopada 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, milo Cie 'slyszec'.
    Myślę, że bez laktacji może uda sie szybko zajsc w ciaze, oby 🤞
    Widze, ze Agulineczka tez sie stara, wiec tez zaciskam kciuki. Zreszta za kazda z was 😊

    Faktycznie mentalnie jestem tu z wami caly czas raz z wiekszymi przerwami raz z mniejszymi, ale patrzac jak szybko leci czas po tych mijajacych tygodniach niewiarygodne. Ja juz czekam na wasze porody byscie w pelni mogly sie cieszyc tym wspanialym momentem i tak jak ja mentalnie patrzec z boku jak innym sie udaje 😊

    Ps. Berlo zawsze mialam 😉 a teraz tez jestem ukoronowana. Martwi mnie, ze ten smak i wech nie wraca, a jutro bedzie tydz od zaniku. Izolacje mam do sb i juz nie moge sie doczekac 🤭

    agulineczka, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    Ty jesteś jeden Święty, Panie Boże, który cuda czynisz (Ps 77,15).
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 listopada 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Annie, na wizycie też usłyszałam, że mam łożysko na przedniej ścianie ale czytałam, że do prenatalnych może się to zmienić 🤔 bardzo chciałabym aby tak się stało, bo jak poczuje ruchy to może będę spokojniejsza i nie będę tak się stresować 🙏🏻
    Z tego co ja wiem, to łożysko może się podnieść jak np jest przodujące, ale ściany nie zmieni.
    Ja w pierwszej ciąży miałam zdiagnozowane łożysko na przedniej ścianie już w 6 tc i tak zostało do końca. W tej ciąży dowiedziałam się w 8tc i nadal jest na przedniej.
    Jednak te babelkowanie i delikatne drgania czuję od 15 tc, więc i tak jest dobrze 🙂 Masz rację, to jest bardzo uspokajające, ja też nie mogłam się doczekać tego momentu 🙂 U Ciebie też już bliżej niż dalej tego czasu 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Megi-x Autorytet
    Postów: 610 1202

    Wysłany: 1 listopada 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy robiłyście jakies dodatkowe badania po poronieniu?
    Kiedy można zrobić tsh/ft3/ft4 żeby byly wiarygodne? Miałam zwiekszona dawke bo skoczylo mi tsh ale teraz nie wiem czy wrocic do poprzedniej czy zrobić badania?

    Starania od 2018.
    05.2019 AZ - Transfer 😔
    03.2020 IVF - Transfer odwołany😔
    06.2020 Transfer 😔
    10.2020 Poronienie w 7t🥲
    01.2021 Poronienie w 6t2d🥲
    05.2021 Transfer 😔
    22.06.2021 Transfer
    03.2022 Córeczka🥰🥰
    18.01.2024 Transfers, 6dpt beta 34, prog 12.6, 8dpt beta 128, próg 10.7, 16dpt beta 1286, próg 53.1
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 listopada 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi-x. Ja robiłam tylko pakiet badań genetycznych po poronieniu z testdna.pl.

    Megi-x lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 1 listopada 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi-x wrote:
    Czy robiłyście jakies dodatkowe badania po poronieniu?
    Kiedy można zrobić tsh/ft3/ft4 żeby byly wiarygodne? Miałam zwiekszona dawke bo skoczylo mi tsh ale teraz nie wiem czy wrocic do poprzedniej czy zrobić badania?


    Hej, wydaje mi się, że nie ma znaczenia kiedy zrobisz badania tarczycowe, byle na czczo 😊

    Megi-x lubi tę wiadomość

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 1 listopada 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi-x wrote:
    Czy robiłyście jakies dodatkowe badania po poronieniu?
    Kiedy można zrobić tsh/ft3/ft4 żeby byly wiarygodne? Miałam zwiekszona dawke bo skoczylo mi tsh ale teraz nie wiem czy wrocic do poprzedniej czy zrobić badania?

    Ewelina wrzucała tu kilkukrotnie listę badań, które warto zrobić. Myśle, że możesz poszukać bo na prawdę jest mega pomocna☺️ Tak na szybko, myśle, że przede wszystkim warto zrobić te podstawowe jak morfologia, glukoza, insulina, panel tarczycowy, poziomy witamin i homocysteinę.
    Jeśli chodzi o badania tarczycy wydaje mi się, że jak przyjmujesz leki lepiej by chyba było badania zrobić już, może będzie trzeba zmniejszyć/zwiększyć dawkę. Ja panel tarczycowy robiłam chyba po miesiącu, może dwóch. Tylko, że ja nie przyjmowałam leków.

    age.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 2 listopada 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, jutro od rana będę tu czekać ✊🏻

    Malina lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 2 listopada 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak sprawdzam czy Malina za testowałaś. Mam nadzieję, że jutro będą pozytywne informacje.
    Agulineczka a ty na kiedy termin@?
    A dziewczynki dobrze, młodsza Wiki kocha go aż do przesady, że z tej miłości dosłownie zacałowała i zagłaskałaby go na śmierć. A starsza córka przyjdzie zabawi, popilnuje. Większy szał miała jak Wiki się urodziła. Naszczescie jakoś zazdrości nie ma. Oprócz gadania babć do starszej córki, że musi zrozumieć że mamy dla niej mniej czasu itd a efektem był ostatnio tekst u logopedy, że ona nie powie rodzicom o ćwiczeniach bo ma dwójkę młodszego rodzeństwa i rodzice mają co robić 🥴😅
    Najgorsze są wieczory, jak trzeba to całe towarzystwo wykąpać i uśpić.
    Lady dior ciągle pamiętam jak dopiero urodziłaś i wrzucalas fotki a tu już się starasz o drugie ten czas tak leci ❤

    Trodde a ty jak się czujesz?

    agulineczka, Malina lubią tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 listopada 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw. Najgorsze jest to, że wczoraj wieczorem zatestowalam i wyszła bardzo jasna blada kreska, ale o czasie (test o czułości 10, płytkowy z allegro), poszłam z wielkimi emocjami spać - zasnąć oczywiście było ciężko, a dzisiaj rano test apteczny 10 i ten sam z allegro negatywny. Wieczorem to samo. Kubel zimnej wody i cały dzień smutek. No, ale ja to zawsze dużo testuje, nie potrafię czekac spokojnie do terminu @. Zaczynam już zazwyczaj od 9dpo. Poza tym znowu w razie czego heparyna na start, więc wolę wiedzieć wcześniej i wcześniej zadziałać. No nic 😔

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 2 listopada 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    dziś @ brak, więc chyba jakaś szansa jest🥰

    Agulineczka,
    A który dc? Może zwyczajnie jest jeszcze trochę za wcześnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2020, 23:16

    baksia, Zula36 lubią tę wiadomość

    age.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 2 listopada 2020, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, 🥰 właśnie obudziłam się z drzemki i chyba już nie zasnę z tych emocji 🙈 ✊🏻❤️✊🏻❤️

    Agulineczka, Kochana a dzisiaj który dpo? Rozumiem Cie z tym wcześniejszym testowaniem, ja zazwyczaj testuje 9/10dpo, bo też wolałam wiedzieć wcześniej, bo leki musiałam zacząć brac. Dopóki nie ma @ jest nadzieja! ✊🏻

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 3 listopada 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sprawdzam czy jest jakieś info✊

    Agulineczka też cię doskonale rozumiem, tak samo zawsze robiłam. Ale z drugiej strony przynajmniej widać jak bardzo pragniesz trzeciego dziecka.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 3 listopada 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina super, trzymam kciuki! :)

    Baksia wizytę mam we wtorek za tydzień. Już nie mogę się doczekać.
    Ostatnio jestem nie do życia, okropnie boli mnie głowa :/ wykorzystałam już chyba wszystkie domowe sposoby i nic nie pomaga, no może na moment. Staram się nie brać nic przeciwbólowego ale czasami już wymiękam i ratuje się apapem. Niby nie powinien zaszkodzić ale i tak mam wyrzuty sumienia. Nie wiem czy to przez pogodę czy przez hormony ale jak tak dalej pójdzie to nie wiem jak wytrzymam.

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 3 listopada 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina ja już od 5 czekam na info 🙈

    Trodde, współczuję bólu głowy 😔 mierzysz sobie ciśnienie? Raz na jakiś czas można apap, chyba nawet lepiej tak niż masz się męczyć.

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 3 listopada 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina
    Też czekam z niecierpliwością 😊✊.

    Dziewczyny u mnie chyba już po owu ,test pozytywny wyszedł w 20dc a w 21 dc miałam ból po prawej stronie podbrzusza .Dziś jeszcze poprawimy💗😉i niech się dzieje 😁.
    I do tego chyba ostatnio mój termometr zaniżał mi temp 😯 dziś wymieniłam baterie bo coś taka niska ta temp po ovu i okazało się że po wymianie baterii była wyższa o 2 °C 🙉 zobaczymy co pokaże jutro rano

    baksia lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 3 listopada 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia, tak, bardzo mi zależy, teraz tez to widzę. Niby nie byłam pewna, bo jednak trójka to spore wyzwanie, ale widziałam po sobie teraz jak przeżywam niepowodzenie. Ja już się raczej nie łudzę, dzisiaj też negatyw, 11 dpo. Za każdym razem testy wychodziły mi wcześniej. Temperaturą się nie sugeruję zbytnio, bo u mnie w każdym cyklu wysoka dopiero na sam koniec cyklu wyraźny spadek. @ powinna być najpóźniej w piątek, także czekam i zaczynam 5 cykl.

    Trochę mi głupio tu pisać, bo jednak mam dwojke dzieci i wiem, że nie powinnam marudzić, przecież jest tu sporo dziewczyn walczących o swoje pierwsze maleństwo. Im to dopiero musi być ciężko. Dlatego trzymam mocno kciuki za każdą z Was 🌷

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 3 listopada 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane,

    Dawno mnie nie było, ostatni wysoki wynik proga, a potem 🐒 mnie trochę zdemotywowały...

    Alee, chciałam się Wam pochwalić i dać nadzieję:

    2 cykl starań po poronieniu 🙏

    https://zapodaj.net/8a9296258c665.jpg.html

    Wieczorem wyniki bety :)

    Zula36, Annie1981, Gela093, Lady_Dior, Ślimak, baksia lubią tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
‹‹ 3308 3309 3310 3311 3312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ