Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Alisa no dzis wymiatasz tym jezyczkiem,az sie geba cieszy [serce]
    ja taka na co dzień (no prawie, czasem jadem pluję) :-)

  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 9 września 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście niezawodne robie listę i rano do apteki zasuwam ;)

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://emotikona.pl/emotikony/code.php?n=041.gif

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    mi nic nie wychodzi
    ej no, skopiuj ten link:
    http://emotikona.pl/emotikony/
    i gotowe

  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nie wlazlo

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no czekaj no czekaj
    otworzyły Ci się emotikony prawda? prawda.
    wybierasz sobie jakiegoś i klikasz na niego. Po kliknięciu na rysunek otwiera Ci się BBCode do wklejenia na forum i kopiujesz ten cały adres w ramce i go wklejasz na forum.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    no i nie wlazlo
    wlazło boś w cionzyyyyy :-)

    promyczek 39, roma lubią tę wiadomość

  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 9 września 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczku nie wlezie bo już tam masz pełno ;) juz korek wsadzony;)

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak weszlam juz w te emotki ale jak kopiuje tutaj to wchodzi kod zamiast lobrazka

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    041.gif

    Elmo :) hihi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    041.gif

    Elmo :) hihi

    jaaa, wowww

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WARIACTWO DZISIAJ :-)
    a dlaczego nikt mi nic nie pisze na temat świnek morskich - no wiecie :-)
    wiem wiem to nie świński wątek, chociaż :-):-) czasem to z nas takie świntuchy...

  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochany-drzewo.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    zakochany-drzewo.gif
    uuuu zabawa na całego :-)

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 września 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    A wiecie co: jutro przyjeżdża do mnie 5 świnka morska.
    Mam już 4 dziewuszki, bydzie kolejna Ada.

    Ha ha. Mąż wkurw..y, powiedział, że spakuje się i wyprowadzi z tego zwierzyńca. Powiedziałam mu by już zaczął :-) (ino jeszcze niech bajtla machnie) :-)
    Daj fotke tych swinek.Fajne swinki :-) schsbowe to ja bardzo lubie :-) :-)

    Niebieskaa lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zeby tylko swinki sie za bardzo nie rozplodziły44goat.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 20:19

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 września 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale drukujecie,masakra..na 5 minut odloze telefon i juz dwie strony są

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 września 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa gdzie te swinki???

    Niebieskaa lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sORRy troche zasmieciłam watek przez te emotki juz bede grzeczna :P

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 9 września 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    WARIACTWO DZISIAJ :-)
    a dlaczego nikt mi nic nie pisze na temat świnek morskich - no wiecie :-)
    wiem wiem to nie świński wątek, chociaż :-):-) czasem to z nas takie świntuchy...

    Dawaj świnki, Aliska!:D w gromadzie bedzie fajnie tej piątej śwince :)))

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
‹‹ 931 932 933 934 935 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ