Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 9 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Jagienko, oby...

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 9 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh..7dpo dopiero... a ja juz zrobilam 2 testy :P nie doczekam sie terminu @... coraz gorzej sie dluzy..najgorszy etap.. miedzy owul a @...

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 9 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki od jakiegoś tygodnia codziennie budzę się z uczuciem krwi/metalu w buzi. Nienawidze tego smaku. Wiem, wiem. Może ciążowe objawy ale nie tym razem a napewno nie tak szybko. :)

    czy to może być od letroxu? dziąsła zdrowe.

    od wczoraj coś złego się dzieje z moim organizmem. Śpie .. po pracy dziś spałam od 12 do 16 ! Cukier sprawdziłam. jest ok. :|

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Aalisa a jak cionza sie zbliza ....:)
    taaa... zbliża się... z pustego to i salomon nie naleje :-)

  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 9 września 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewoszki moje drogie poradźcie co bezpiecznie mogę na gardło wziąść? Juz cytryny z miodem zjadłam ale coś zaczyna mnie dziś pobolewac...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • skrzat1988 Autorytet
    Postów: 598 617

    Wysłany: 9 września 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ciąży brałam tabletki do ssania Isla, były smaczne i pomogły :) są bez recepty, ale polecił mi je lekarz:)

    1 rok starań -> 04.2015 - 11 tc [*]
    2 lata starań od poronienia... i CUD :)

    m3sxrjjgan8b5awa.png
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 9 września 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmo13 wrote:
    Dziewoszki moje drogie poradźcie co bezpiecznie mogę na gardło wziąść? Juz cytryny z miodem zjadłam ale coś zaczyna mnie dziś pobolewac...

    Tantum verde ma rejestrację w ciąży

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 9 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście porąbane ;)

    nick nieaktualny, Gaduaaa, promyczek 39 lubią tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmo13 wrote:
    Dziewoszki moje drogie poradźcie co bezpiecznie mogę na gardło wziąść? Juz cytryny z miodem zjadłam ale coś zaczyna mnie dziś pobolewac...
    płukanki najlepsze Elmo z milosc.gifmilosc.gif :-)

    a tak serio: Prenalen (syrop, tabletki).

    sy__la lubi tę wiadomość

  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 9 września 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa juz było :) i chyba mię pomogło hahaha ;)

    nick nieaktualny, promyczek 39 lubią tę wiadomość

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 9 września 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy spray gardimax tez można? bo mam w domu to podobne do tantum verde

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 19:53

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 9 września 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmo możesz też Argentin.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 19:56

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmo13 wrote:
    A czy spray gardimax tez można? bo mam w domu to podobne do tantum verde
    Oj z tym to ja nie pomogę Niunia :-)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 września 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    Jesteście porąbane ;)
    Ej.... Ty też :P ^_^

    vertigo lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co: jutro przyjeżdża do mnie 5 świnka morska.
    Mam już 4 dziewuszki, bydzie kolejna Ada.

    Ha ha. Mąż wkurw..y, powiedział, że spakuje się i wyprowadzi z tego zwierzyńca. Powiedziałam mu by już zaczął :-) (ino jeszcze niech bajtla machnie) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 19:57

    promyczek 39, Elmo13, Coconue lubią tę wiadomość

  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa jak Ty wkladasz te swoje ruchalki i inne bajery-ruchome.tez tak chce

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 9 września 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmo13 wrote:
    A czy spray gardimax tez można? bo mam w domu to podobne do tantum verde

    Gardimax ma całkiem inny skład. Tam jest chyba lignokaina. Nie stosuj.

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa no dzis wymiatasz tym jezyczkiem,az sie geba cieszy [serce]

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Alisa jak Ty wkladasz te swoje ruchalki i inne bajery-ruchome.tez tak chce
    Promyczku dla Ciebie tadan:
    http://emotikona.pl/emotikony/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 19:59

  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 9 września 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nic nie wychodzi

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
‹‹ 930 931 932 933 934 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ