Forum Poronienie Zasniad częściowy dwa razy pod rzad
Odpowiedz

Zasniad częściowy dwa razy pod rzad

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Moroszka Nowa

Wysłany: 1 sierpnia 2019, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Chciałam się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto by przechodził zasniad częściowy dwa razy? Dwa razy zaszłam w ciąże po letrotzolu w drugim cyklu starań i oba zakończyły się zasniadem częściowym. Teraz nie wiem co robić, mieszkam w Finlandii i tutaj bada się poronienia po 3 przebytych. Nie wiem czy ryzykować i trzeci raz przez to samo przechodzić? Szukam głównie wsparcia bo w necie to już chyba wszystko wyczytałam a zjawisko jest bardzo rzadkie😢

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 sierpnia 2019, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moroszka wrote:
    Hej!
    Chciałam się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto by przechodził zasniad częściowy dwa razy? Dwa razy zaszłam w ciąże po letrotzolu w drugim cyklu starań i oba zakończyły się zasniadem częściowym. Teraz nie wiem co robić, mieszkam w Finlandii i tutaj bada się poronienia po 3 przebytych. Nie wiem czy ryzykować i trzeci raz przez to samo przechodzić? Szukam głównie wsparcia bo w necie to już chyba wszystko wyczytałam a zjawisko jest bardzo rzadkie😢

Współczuję, że musiałaś przez to przejść. Ja nie miałam zaśniadu, ale lekarz mi powiedział, że jeśli w badaniu hist-pat by wyszło, że jest zaśniad lub zaśniad częściowy, to trzeba poczekać pół roku przed kolejną ciążą, bo może się powtórzyć. Niestety więcej nie pomogę

• pacia8989 Znajoma

Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej powiem tak mialam 2 zaśniady raz czesciowy a raz calkowity w 2008r i 2010 czli po 2 latach to samo robilismy badania genetczne i co mozliwe i wszystko prawidlowe wie dalam spokoj juz sie pogodzilam ze nie bede mama a 2014r zaszlam w ciaze i teraz mam syna 5 lat bedzie mial wiec wszystko jest mozliwe ale tez nie było łatwo glowa do góry.

witam jestem nowa na forum 4 lata temu poronienie zaśniad groniasty 2 lata po poronieniu to samo zaśniad groniasty badania wszystkie dobre moje i meza tez lekarze nie wiedza o co chodzi a ja już się poddalam trzymam kciuki żeby starającym się udało.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.