Forum Poronienie Zasniad częściowy dwa razy pod rzad
Odpowiedz

Zasniad częściowy dwa razy pod rzad

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Moroszka Nowa

Wysłany: 1 sierpnia 2019, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Chciałam się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto by przechodził zasniad częściowy dwa razy? Dwa razy zaszłam w ciąże po letrotzolu w drugim cyklu starań i oba zakończyły się zasniadem częściowym. Teraz nie wiem co robić, mieszkam w Finlandii i tutaj bada się poronienia po 3 przebytych. Nie wiem czy ryzykować i trzeci raz przez to samo przechodzić? Szukam głównie wsparcia bo w necie to już chyba wszystko wyczytałam a zjawisko jest bardzo rzadkie😢

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 sierpnia 2019, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moroszka wrote:
    Hej!
    Chciałam się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto by przechodził zasniad częściowy dwa razy? Dwa razy zaszłam w ciąże po letrotzolu w drugim cyklu starań i oba zakończyły się zasniadem częściowym. Teraz nie wiem co robić, mieszkam w Finlandii i tutaj bada się poronienia po 3 przebytych. Nie wiem czy ryzykować i trzeci raz przez to samo przechodzić? Szukam głównie wsparcia bo w necie to już chyba wszystko wyczytałam a zjawisko jest bardzo rzadkie😢

Współczuję, że musiałaś przez to przejść. Ja nie miałam zaśniadu, ale lekarz mi powiedział, że jeśli w badaniu hist-pat by wyszło, że jest zaśniad lub zaśniad częściowy, to trzeba poczekać pół roku przed kolejną ciążą, bo może się powtórzyć. Niestety więcej nie pomogę

• pacia8989 Znajoma

Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej powiem tak mialam 2 zaśniady raz czesciowy a raz calkowity w 2008r i 2010 czli po 2 latach to samo robilismy badania genetczne i co mozliwe i wszystko prawidlowe wie dalam spokoj juz sie pogodzilam ze nie bede mama a 2014r zaszlam w ciaze i teraz mam syna 5 lat bedzie mial wiec wszystko jest mozliwe ale tez nie było łatwo glowa do góry.

witam jestem nowa na forum 4 lata temu poronienie zaśniad groniasty 2 lata po poronieniu to samo zaśniad groniasty badania wszystkie dobre moje i meza tez lekarze nie wiedza o co chodzi a ja już się poddalam trzymam kciuki żeby starającym się udało.
  • Aneczeczeczeczka Koleżanka

Wysłany: 28 września 2020, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was. Temat dosyć stary ale może ktoś jeszcze ma podobny problem.

Jestem kłębkiem nerwów. Właśnie odebrałam swój wynik hispat i drugi raz - zaśniad groniasty!

Czy ktoś jeszcze miał podobną sytuację? Jakie jeszcze badania? Poza standardowymi badaniami po poronieniu?

Nie wiem co robić.

07.2017 - córeczka (bezproblemowa ciąża)
    05.2019 - poronienie (brak badań)
    11.2019 - poronienie (triploidia, zaśniad groniasty częściowy)
    09.2020 - poronienie (trisomia 16, zaśniad groniasty częściowy)

Mutacje:
    czynnik V R2
    MTFHR 1298ac - homo
    PAI-1 4G - hetero

Kariotypy ok
    Ana / Apa ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego