X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie zespół ashermana
Odpowiedz

zespół ashermana

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie czy któreś z Was po kolejnym poronieniu stwierdzono zespół ashermana tzw.zrosty wewnątrzmaciczne - po zrobieniu histeroskopii?
    Czy po usunięciu zrostów udało Was się szczęśliwie zajść i donosić ciążę? Ile czasu się starałyście po zabiegu?

  • agatris Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja mam stwierdzony zespół Ashermana, po łyżeczkowaniu resztek łożyska w połogu.
    Jestem po 3 histeroskopiach operacyjnych, jednak zrosty ciągle jeszcze mam, choć nie tyle co na początku. Znam dziewczyny którym się udało zajść w ciążę po leczeniu.

  • Joanna89_89 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 października 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Udało Ci się wyleczyć z zespołu Ashermana?

  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zdiagnozowany 2 stopień Zespołu Ashermana. Nie wiem na ile udało mi się z niego wyleczyć, ale wiem jedno- jestem w upragnionej ciąży! Mam nadzieję, że moja historia Was nieco pocieszy- jestem dowodem na to, że nawet z Ashermanem można zajść w upragnioną ciążę :). Trzymam kciuki za kolejne "ashermanki", nie poddawajcie się, walczcie do końca!
    Pełną historię mojego leczenia znajdziecie: matkamimowszystko.pl/e-book/

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ