X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje 4tc - ciąża zagrożona - infekcja bakteryjna pochwy
Odpowiedz

4tc - ciąża zagrożona - infekcja bakteryjna pochwy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wczoraj zobaczyłam na teście 2 kreski, niestety naszą radość gasi nawracająca od czerwca infekcja bakteryjna pochwy. 3 tyg temu wyleczyłam ją a znów mam objawy. Niebezpieczne są bakterie E Coli. Szybko lactovaginal, do środka również jogurt naturalny. Byłam dziś na wizycie, nic więcej lekarz nie zalecił z obawy o młodą ciążę. Zakaz sexu, kwas mlekowy i rumianek oraz szałwia do okładów. Błagam o dodatkowe rady z domowymi sposobami walki z infekcją. Nie chcę stracić drugiej ciąży :( Pierwszą straciłam w kwietniu ubiegłego roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 22:33

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Witam. Wczoraj zobaczyłam na teście 2 kreski, niestety naszą radość gasi nawracająca od czerwca infekcja bakteryjna pochwy. 3 tyg temu wyleczyłam ją a znów mam objawy. Niebezpieczne są bakterie E Coli. Szybko lactovaginal, do środka również jogurt naturalny. Byłam dziś na wizycie, nic więcej lekarz nie zalecił z obawy o młodą ciążę. Zakaz sexu, kwas mlekowy i rumianek oraz szałwia do okładów. Błagam o dodatkowe rady z domowymi sposobami walki z infekcją. Nie chcę stracić drugiej ciąży :( Pierwszą straciłam w kwietniu ubiegłego roku.
    Infekcji nie wyleczy nic oprócz porządnych leków na receptę, nie wiem jak to się ma do początku ciąży dlatego nie chce doradzać w tej kwestii. A co do domowych sposób to: podmywaj się szarym mydłem, nos bawełniane majtki, najlepiej nie spij w majtkach tylko w koszuli nocnej, nie nos obcisłych rzeczy, najlepiej sukienki i spódniczki, Jeśli nie masz mocnych uplawow a używasz wkładek to z nich zrezygnuj bo na nich się bakterie osadzają. Jeszcze mogłabyś prac bieliznę w proszku dla małych dzieci bez żadnych płynów żeby bardziej się nie podrażnić. Ja znam z autopsji te sposoby, może istnieją inne, ale nie znam :(

    PS trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 23:32

  • frutka. Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze sprobuj takiego zelu multigyn floraplus na infekcje grzybicze sie sprawdza a ciazy chyba nie powinien zagrozic bez recepty w aptece

    f2w3rjjgxg214rxd.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Witam. Wczoraj zobaczyłam na teście 2 kreski, niestety naszą radość gasi nawracająca od czerwca infekcja bakteryjna pochwy. 3 tyg temu wyleczyłam ją a znów mam objawy. Niebezpieczne są bakterie E Coli. Szybko lactovaginal, do środka również jogurt naturalny. Byłam dziś na wizycie, nic więcej lekarz nie zalecił z obawy o młodą ciążę. Zakaz sexu, kwas mlekowy i rumianek oraz szałwia do okładów. Błagam o dodatkowe rady z domowymi sposobami walki z infekcją. Nie chcę stracić drugiej ciąży :( Pierwszą straciłam w kwietniu ubiegłego roku.

    Infekcja pochwy nie jest grozna :)
    Ja mialam juz kilka w ciazy. Idz do innego gina, popros o globulki, to nie szkodzi dziecku, byle nie lykac tabletek z lekami.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • frutka. Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zgodze sie ze nie jest grozna. U mnie spowodowala odejscie wod, na szczesciejuz pod koniec. To byla moja pierwsza infekcja w ciazy, bardzo szybko sie rozwinela, miala charakter grzybiczy.

    f2w3rjjgxg214rxd.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frutka. wrote:
    Nie zgodze sie ze nie jest grozna. U mnie spowodowala odejscie wod, na szczesciejuz pod koniec. To byla moja pierwsza infekcja w ciazy, bardzo szybko sie rozwinela, miala charakter grzybiczy.

    To chyba infekcja szyjki macicy a nie pochwy ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sytuacja opanowana, stosowałam Lactovaginal i probiotyk doustny, odstawione słodycze, piorę bieliznę w białym jeleniu. Piję sok z cytryny, jem jogurty. Miałam dziś plamienie, lekarz kazał odstawić Acard... Ehh

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • frutka. Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie pochwy..a pod koniec szyjka jest juz bardzo krotka, moze wczesniej chroni lepiej..

    f2w3rjjgxg214rxd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ