X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak zarodka, problemy z hcg
Odpowiedz

Brak zarodka, problemy z hcg

Oceń ten wątek:
  • Sardynka Przyjaciółka
    Postów: 65 45

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiejka to dobrze, że odbyło się bez łyzeczkowania! Teraz już wszysyko będzie dobrze! Wiem, że to musiało być wyczerpujące i fizycznie i psychicznie, ale oby teraz było już tylko lepiej.
    Na wizycie na której stwierdzono zarodek byłam 6+2. Kolejna wizyta za 2 tygodnie od dziś (jeśli wytrzymam) jak to stwierdziła moje lekarka.
    Trzymaj się Kasiejka!

    Sardynka
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ