X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie :-)

    Spalam jak zabita tylko raz byłam w WC ;-)


    LULU dzięki ci dobra kobieto za pomysł z leczem!!!!!!!!!
    Leczo działa na mnie tfu tu

    Aż mi się gęba uśmiechnęła z rana :-)

    Cukier 87/105!!!!!!
    p.s. biorę najniższy pod uwagę tak diablo kazała więc jestem happy!

    Ja już po śniadanku.
    Wszyscy śpią nawet junior nie wita się z mamuśką :-)



    Lulu83 lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 22 lipca 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja na czczo 81, aceton śladowy, więc bez tragedii. Łyknęłam euthyrox i za niedługo śniadanko :)
    Żabko super, że leczo działa :) skąd znowu taki rozstrzal w pomiarach?

    Domi może tak być, że na czczo masz teraz wyżej niż w ciąży. W ciąży glikemia na czczo się obniża, po posiłkach wzrasta - w porównaniu z czasem bez ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia Agatia z kadry taka rozbieżność.
    Zobaczymy przy kolejnych pomiarach.

    A już mnie nic nie zdziwi.
    Domu pisze z krwi jest inny pomiar z glukozy też inny error
    Jobla idzie dostać czym się tu sugerować.!

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko teoretycznie gluko są skalibrowane tak, żeby krew z palca była zbliżona do zylnej, ale wiesz jak jest ;)
    Też bym zjadła leczo, ale mi warzywa gotiwane ani duszone nie służą. Jem tylko surowe. Szkoda... ale już się przemęcze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 08:34

  • twardan Autorytet
    Postów: 650 377

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorinko nie jesteś matką gorszego sortu! Nawet tak nie myśl! Ja coraz częściej myślę nad samym mm. Piotruś pije bardzo niechętnie, chociaż jakiś pokarm w piersi jest, ale i tak zawsze wypije całą butlę po piersi. Karmienie u nas jest strasznie stresujące dla mnie, on na widok cycka się tak strasznie wykręca, ryk, no ciężko. Nawet nie mam czasu odciągać, bo ciągle albo mam go na rękach, bo inaczej nie chce spać, albo spacer, no lekko nie jest. A te pytania na temat karmienia też mnie irytują! Co kogoś spotkam to się pyta jak karmię, nosz ku....
    Młody przybrał przez tydzień 200g a położna była zachwycona.
    Tak że Dorinko łączę się z Tobą w bólu, nie jesteś sama :)

    A cukier na czczo dziś 101. Ale nieprzespane noce też chyba mają na to wpływ?
    Po posiłkach to nawet nie mam czasu zmierzyć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 08:54

    twardan
    Piotruś jest już z nami :)
    Aniołek zawsze w sercu * 6 tc- 7.05.2015
    zem3sg18rbl77sd8.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja dzisiaj słabo spałam, Mały boleśnie kopał i nie dawał spać :/
    na czczo 90 znowu :/ jakiś gorszy czas z porankami ostatnio mam, za to wczoraj po obiedzie 99, a po kolacji 87, coś dziwnego się dzieje, a jadłam to samo co zawsze... ehhhh no nic, olać to
    wczoraj się pokłóciłam z mężem wieczorem na dodatek, grrrr, coś wisiało w powietrzu od paru dni i wczoraj wybuchło, już ok ale to pewnie nie pomogło ogólnie na spanie i małego
    dzisiaj wstawiam pierwszą pralkę z rzeczami małego, a rano skończyłam kupować wyprawkę ostatnie zakupy na allegro były, teraz czekam na przesyłki do końca i koniec, dobrze, że zaraz kasa przyjdzie z pracy, bo spłukana jestem przez to....

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twardan współczuję.
    To gagatek nie lubi mamuśki cycka??? To musi być naprawdę stresujące dla was.
    Mam nadzieję że będzie lepiej i te gorsze czasy mina.

    Martta no cukry ekstra :-)
    Czyżbyś weszła w fazę najniższych cukrów które się regulują przed porodem??
    Fajnie możesz podjeść coś słodkiego:-)

    Mnie kurier wczoraj wykiwal!
    Cały dzień byłam w domu czekałam na niego a on gdzieś paczkę zostawił i nie wiem gdzie bo dostałam e-mail że paczkę doręczona!
    Mógł chociaż smsa wysłać gdzie zostawił skoro nie chciało mu się dymac na górę wrrr
    Męża wyślę do skrzynki bo to tylko uszczelka do kabiny prysznicowej więc mogli zapakować w kopertę a ten wsadził do skrzynki a jak jej tam nie ma to chyba zezre kogoś na infolinii :-)

    Martta mój mąż też coś głupie teksty sądzi że syf robię i tylko piore i piore i syf na chacie a mi ciśnienie rośnie.
    No kuźwa robię bo mi się nudzi hahahha
    Faceci........

    Po śniadaniu 125/128.
    Czyli malutka rozbieżność.
    Za godzinę się zmierze po drugim śniadaniu:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kasy sama się zastanawiam jak to ogarnąć.
    Bo na sierpień mamy tylko gola męża wypłatę :-(
    Zapłacę rachunki i zostanie bardzo mało kasy na życie a ja muszę kupić jeszcze kapcie,płyn mineralny 100zł bo muszę zapas zrobić,podkłady 70zł,majtki bawełniane ok. 30zł, i coś tam jeszcze miałam kupić.
    A i jeszcze 500zł muszę oddać za ubrania i mate kuzynowi męża bo odkupiłam wszystko co mieli.
    Mam nadzieję że ZUS wyda decyzję o moim zasiłku rehabilitacyjnym i do 10.08 wypłaci mi wypłatę bo jak nie to dostanę dopiero we wrześniu z wyrównanie.
    Nie wiem jak to będzie w przyszłym m-cu:-(

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko to chyba za wcześnie na normowanie się cukrów u mnie :) nie wiem ostatnio sinusoida, albo wywala albo są takie niskie że się nie spodziewam. Trzeba jakoś to przetrwać chyba i dalej robić swoje. Rano za to coś gorsze mam ostatnio cukry... no i hemoroidy nie odpuszczają, grrrr
    No te chłopy to nic nie kumają naprawdę, czasami jakbym po chińsku mówiła się czuje!
    No to trzymam kciuki za decyzję Zusu, to jest straszne jak ta kasa idzie, ehh, a ja kupowałam bez wydziwiania i jakiś wygórowanych oczekiwań.
    Właczyłam pralkę z pościelami, kocykami itd. I jak chyba wszystkie stoje prawie nad tą pralkę czy oby nic sie tam nie popsuje w tym praniu hehe

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co świrowac Martta albo nie użyjemy połowy ubranek,coś kupisz to się nie przyda ahh nigdy nic nie wiadomo.
    Ja naszczescie ubranka miałam po bratu synku bo my zbieramy z bratem na strychu u mamy więc tylko zgody potrzebowałam żeby nie było że se wzięłam.
    Kasy idzie na córkę więcej wydałam bo to pierwsze dziecko i bylam zielona :-)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie, wychodzę z założenia że lepiej dokupić niż nie wykorzystać, naprawdę bardzo zdroworozsądkowo podeszłam do tematu, aż się zdziwiłam sama hehe. No ale i tak na niezbędne rzeczy kasy poszło sporo, zwłaszcza że nic od nikogo nie dostaliśmy więc wszystko trzeba było kupić.

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mojej paczki nie ma w skrzynce:-(
    Nie uśmiecha mi się objęciem 19 mieszkań i szukać mojej paczki wrrr
    Mam ochotę zadzwonić do firmy i wziąść nr do kuriera i go zjechać....

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    I mojej paczki nie ma w skrzynce:-(
    Nie uśmiecha mi się objęciem 19 mieszkań i szukać mojej paczki wrrr
    Mam ochotę zadzwonić do firmy i wziąść nr do kuriera i go zjechać....
    No i powinnaś zadzwonić do kuriera, bo nie podpisalas odbioru paczki. NienTy masz szukać, gdzie jaśnie pan zostawił... co za chamstwo.

    Jestem dzisiaj tak śpiąca, że nie daję sobie rady, oczy same się zamykają, mimo porannej kawy. Ciśnienie szaleje i nie daję sobie rady ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może się połóż i choć 30min się zdrzemnij.
    Małemu jakieś zajęcie daj albo powiedz żeby się pojawił bo Liwia chce spać i mama musi lulac albo jak masz komu to sprzedaj dziecko na dosłownie chwilę na pewno Ci będzie lepiej.

    Zaraz skończę obiad i zadzwonię bo nie mogę odejść od garow.
    A ssie mnie strasznie :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko poszukiwania nr do firmy były straszne infolinia nr podany lecz nie dodzwonisz się hahahha pod drugim nie ma takiego nr wrrr
    Wreszcie znalazłam jakiś nr w googlach na moim terenie babka zadzwoniła do kuriera i się okazało niby że pomylił nr domu i do godziny dostanę paczkę do rąk zobaczymy:-)
    Akurat ci sąsiedzi tej paczki by mi nie przynieśli :-( a po drugie ich wiecznie w domu nie ma to starsze małżeństwo od kilku mcy tu mieszkają.

    Zastanawiam się czy włosów sobie nie zafarbowac :-)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak Żabko dostałaś swoją paczkę? Ci kurierzy to jakaś wielka pomyłka najczęściej!
    Ja 2 sierpnia idę do fryzjera bo włosy mi się rozjaśnily strasznie już, czas zrobić porządek na głowie :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 22 lipca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloo. Żabka cieszę się że leczo służy. Mi też służy długo. Zapasteryrowalam w słoiki i czekają w lodówce.

    A u mnie hmmm dziś czeka mnie położenie się na oddział :-)
    Wczoraj byłam na usg przepływy troszkę upadły wiec skierowanie na ktg. W szpitalu kolejki ciężarnych i na dzień dobry położne "nie mamy miejsc na patologi"
    Więc czekam grzecznie na swoją kolej na Ktg. Po Ktg wizyta u ginekologa i wypis do domu z adnotacją ze proszę kierować się na inny szpital :-)
    Ktg super wyszło i przepływy też jeszcze ok ale już muszę się położyć na oddział i młodego na świat przywitać.
    Więc pozamykalam wszystkie sprawy dzis z lekarzami i czekam na lutego i jedziemy się położyć.
    Bo je się wywoływania porodu ale jak mus to mus.
    Nawet nie wiem jak to wygląda :-(

    żabka04, Dorinka, goodwill, twardan lubią tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam paczuszke:-)
    Kurier w 30min przyniósł paczkę.
    Mąż jak otworzył to zaczął komentować że kupiłam nie to co trzeba:-(
    52zł plus przesyłka poszła w błoto:-(
    Muszę na wypłatę jeszcze raz zamówić ale inna uszczelke.
    A mąż mi kazał taka zamówić jaka kupiłam a teraz mi wpiera ze kazał inna ahhhh

    Pomógł mi zafarbowac z tyłu włosy resztę ja sobie zrobiłam.
    Ale mam zniszczone końcówki porozdwajane strasznie suche:-(


    Lulu no nie powiem ci jak wygląda wywołanie porodu bo nie miałam.
    Kochana nic się nie martw będziesz pod opieką lekarska i to najważniejsze a twój organizm już sam cie pokieruje i słuchaj się położnych.
    Trzymam kciuki i życzę szybkiego ekspresowej porodu:-)
    Czekamy na fotkę synka:-)
    I relacje jak się ogarnięcie już:-)

    Idę na dwór bo moja córka chce iść i też dawno nie była bo skupilysmy się na ubraniach juniora:-)

  • goodwill Autorytet
    Postów: 415 497

    Wysłany: 22 lipca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu, trzymam kciuki!

    Jedna rada ode mnie - nie zgadzaj się na wywoływanie porodu cewnikiem Foleya do szyjki macicy - to barbarzyństwo, jest ryzyko uszkodzenia szyjki, boli jak sto piorunów, potem nie ma siły rodzić, a skuteczność znikoma... Przetrzymałam 12h takiego czegoś, naprawdę, naprawdę, odradzam!

    Proś o żel z prostaglandyną na szyjkę lub od początku oksytocynę.

    Życzę Ci jak najszybszego i niebolesnego porodu! Będę myśleć o Tobie i wysyłam dobre fluidy, będzie dobrze!

    Agusienka1985 lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 22 lipca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu powwodzenia :-D już za chwilkę... :)
    Żabko ach te chłopy, kazał zamówić, a potem problem, że źle :/ niech sam zamawia ;)
    A ja dzisiaj przekroczyłam po II śniadaniu 125, ale zjadłam 2 kanapki z serem żółtym, ketchupem bez warzyw ;) głodna jestem dziś cały czas ;) zjadłabym najchętniej co 30 min.


    Co do włosów to mam suche końce i znowu odrost. Pofarbuje jeszcze przed cc apteczna, a po ciąży chcę blondzik i obciąć. Teraz zapuscilam i lepiej sier czułam w paziu ;) cały czas chodzę w koku.

‹‹ 1060 1061 1062 1063 1064 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ