X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje cytomegalia...?
Odpowiedz

cytomegalia...?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane chce Wam życzyć wszystkiego dobrego, spelnienia marzen, spokojnych, zdrowych swiat! :-)

    odebralam wczoraj wynik...po 3 tygodniach nadal jest wątpliwy...poprzednia wartosc 0,136 a teraz 0,139...czyli prawie taki sam...nie wiem sama co o tym myslec...ciesze sie, ze nie jest dodatni ale i tak mam mieszane uczucia...

    pozdrawiam <3

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jak napisałam moim zdaniem nie masz sie czym martwić, skoro wynik nadal wątpliwy, to być może parametry podwyższone z racji tego, ze jesteś w ciąży, ale na 1000 % nie jest to zakazanie pierwotne.

    Iza75 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka dziekuje :-)
    mój gin tez twierdzi, ze nie mam powodu do obaw

    Summerka lubi tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • klaudiaxoxo Przyjaciółka
    Postów: 112 75

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję odpowiedzi na pytanie, ale nigdzie nie mogę znaleźć.
    Czy przy stwierdzonej cytomegalii można podchodzić do in vitro? w kl.IgG wynik na +, a kl. IgM wynik wątpliwy

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnaś się udać do lekarza od chorób zakaźnych i tam pytać Klaudia. Myślę, że przechorowanie cmv w przeszłości nie jest przeciwwskazaniem do in vitro, ale świeże zachorowanie może zaszkodzić płodowi, więc chyba bym nie ryzykowała w takim wypadku.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • patkaaxx28 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 16 lutego 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam pytanie w 2015 roku zaszłam w ciąże okazało się że mam Cytomegalie ale okres zachorowania starszy niż ciąża. Moja córeczka urodziła się z cytomegalia na dzień dzisiejszy obserwujemy wydalane... Myślimy z mężem o drugim dziecku tylko nie wiemy czy możemy ze względu na tą cytomegalie Córeczki..może z Was ktoś coś wie na te temat.. jak to z Ta cytomegalia jest..

    patkaaxx
  • vini9 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 października 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety czeka mnie kolejna wizyta u lekarza właśnie związana z cytomegalią... Bardzo się martwię, nie chciałabym, żeby wynik wyszedł pozytywny. Poza tym wyczytałam tutaj http://wenerolog24.pl/choroby/cytomegalia.html że trzeba będzie na dodatek poczekać i wyniki powtórzyć, bo wtedy dopiero jest on miarodajny. Czy Wasz lekarz mówił to samo? Chciałabym skonfrontować tę wiedzę z tym, co jest napisane o cytomegalii na tym portalu...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ