X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje dimery w ciazy jakie powinny byc
Odpowiedz

dimery w ciazy jakie powinny byc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 19 października 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biore heparyne i acard. w 1 trymestrze ciazy zbadalam sobie dimery i mialam w normie, teraz w 25 tygodniu ciazy znowu je zbadalam i mialam 1250 gdzie norma jest do 500...boje sie ze cos sie stanie dziecku, GINEKOLOG POWIEDZIAL Z NIE TRZEBA ZWIEKSZAC DAWKI CLEXANU . ze 0,4 starczy. ze dimery rosna w ciazy taka fizjologia ale ja sama nie wiem czy nie powinnam moze miec wiecej tego wszystkiego. plytki krwi tez mi urosly z 260 do 317 no niby w normie sie mieszcza, biore zelazo tez bo hemoglobina mi bardzo spadla

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 19 października 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miesiąc temu miałam badane d`dimery i wynosiły 510. Dodam, że leków nie biorę. Doktor mówił, że czym ciąża starsza to one będą rosły. Skoro doktor nie widzi potrzeby zwiększenia dawki to się nie martw jakby było coś nie tak na pewno by zmienił dawkę. Byłam bardzo przestraszona tym, że mam podwyższone d'dimery i dużo czytałam na forach i dziewczyny miały dużo większe wartości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2018, 15:19

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ