X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Duże łożysko na przedniej i tylnej ścianie macicy zasłaniające ujście szyjki
Odpowiedz

Duże łożysko na przedniej i tylnej ścianie macicy zasłaniające ujście szyjki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Justi_92 Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 26 lutego 2023, 10:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Część dziewczyn, podczas USG połówkowego (20 TC + 2) stwierdzono, że łożysko znajduje się na ścianie tylnej i przedniej macicy całkowicie zasłaniając ujście wewnętrzne szyjki (jest duże jak to lekarz stwierdził podczas USG).Wiem, że jeśli nic się nie zmieni to czeka mnie leżenie w szpitalu i czekanie na cesarkę oraz możliwość wcześniejszego krwawienia. Aktualnie jestem 21tc +5 i nic się nie zmieniło. Czy któraś z Was miała też tak umiejscowione łożysko i się podniosło? czy zostało juz całkowicie przodujące do końca ciąży i kiedy nastąpiło rozwiązanie ciąży? Jestem trochę podłamana tym jakie konsekwencje za sobą niesie taka sytuacja...proszę powiedzcie jak to u Was było.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ