Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Duży krwiak w ciąży
Odpowiedz

Duży krwiak w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malwek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 maja, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Dziewczyny! W kwietniu skończyłam 37 lat, nieoczekiwanie zaszłam w ciążę, obecnie około 12+6 tc. Jest to moja trzecia, dwie poprzednie 10 i 5 lat temu cc.
    Od początku wiem, że mam bardzo dużego krwiaka - pomiary oscylują w granicach 4-5 cm. Miałam skąpe krwawienia, ustąpiły po Duphastonie 2x1.
    Kilka dni temu wylądowałam z krwotokiem w szpitalu, najpierw orzeknięto poronienie, potem dokładnie mnie zbadano i powiedziano, że to krwiak zaczął krwawić. Po kilku dniach krawawienie stało się brązowe z grudkami, świeża krew nie leci. Obecnie biorę Duphaston 2x1, luteinę 100 dopochwowo 2x1 od 3x1 nospa. Mam się oszczędzać, ale mogę normalnie funkcjonować.
    Czy któraś z Was miała krwiaka, lub ma i skończyło się dobrze? Bardzo się martwię :(

  • Helloworld1 Przyjaciółka
    Postów: 72 21

    Wysłany: 18 maja, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, ja miałam większego chyba jeszcze krwiaka. Dochodził do 7 cm, zaczęłam krwawić koło 7tc. Nie byłam w szpitalu, odpoczywałam w domu.
    Otrzymałam zestaw progesteronu (zastrzyki + globulki + tabletki) i estrofem od lekarza prowadzącego.
    W 12 tc mniej więcej się wchłonął. Powodzenia :)

    👄 niskie AMH,podwyższone FSH
    Diagnoza: nieadekwatna do wieku rezerwa jajnikowa, początki endometriozy
    Rozpoznanie: 06.23
    I procedura: 08.23, puste pęcherzyki
    II procedura: 11.23, 2 dojrzałe komórki, jeden zarodek 3 dniowy, transfer 12.23
    🤰dwie kreski: 27.12.23
  • Emiliia Ekspertka
    Postów: 210 243

    Wysłany: 21 maja, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również miałam to nieszczęście. W 7 tyg krwotok, kilka dni krwawienia, potem brązowe plamienia przez 7 tyg. Leżący tryb życia, teraz wszystko jak najbardziej okej. Bądź dobrej myśli, będzie dobrze 🙂

    age.png
  • Silenka Autorytet
    Postów: 777 1002

    Wysłany: 27 maja, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam krwiaka, również miał 5cm gdy to w 8+5 dostalam silnego krwawienia. Potem krwawilam 2 dni i ustało. Ani brązowych plamien. W 10+2 na usg krwiak był nadal tej samej wielkości, ale dzieciaczki rozwijają się prawidlowo, bo mamy blizniaki na pokładzie. Oprócz branych do tej pory zastrzykow z agolutinu, cyclogestu i estrofemu doktorka dołożyła 3x duphaston. Sprawdzam sobie detektorem cały czas tetna Fasolek i poki co slysze oba.. czekam na wizyte 12+5 , będą to prenatalne i zobaczymy też jak ten krwiak 😬😬😬

    🙍‍♀️ 33 --> brak jajowodów
    🙍‍♂️ 34

    02.22 💔 ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty
    12.22 💔 ciąża pozamaciczna, metotreksat, laparoskopia - lewy jajowód usunięty

    💉 I procedura IVF 28.09.2023
    18.11 ET 1.2.2 ❌
    brak ❄️

    💉 II procedura IVF 01.12.2023
    27.02 FET 1.1.1 ❌

    25.03 FET 4.1.1 i 4.2.1
    5dpt ⏸️ 11 mlU/ml 🔹️ 8dpt 100 mlU/ml 🔹️ 10dpt 249mlU/ml 🔹️12dpt 506mlU/ml 🔹️ 14dpt 1536 mlU/ml 🔹️21 dpt 15678 mlU/ml 🔹️ 28 dpt 39966 mlU/ i ❤️❤️

    12+5 CRL 6.47 i 6.38 ryzyka niskie 🩷💙
    18+6 265g i 307g 🩷💙
    21+0 370g i 400g 🩷💙
    25+2 741g i 780g 🩷💙

    preg.png

    ❄️ 3.1.1
    ❄️ 3.3.3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ