X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Endometrioza w ciąży.
Odpowiedz

Endometrioza w ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pannana Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 17 października 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, czy jest jakaś mamusia która ma bądź miała endo w ciąży?
    Urodziłam zdrowego synka w dość zaawansowanym stadium endo. Ale poroniłam też 2 ciąże w ok 4/5tc.
    Teraz znów pojawily sie 2kreski i mala nadzieja ;-)

    mhsv3e5e0l82oehv.png
    p19uskjo5j7m0jpr.png
  • PóźnyMrRight Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy możesz mi coś więcej powiedzieć o swoim przypadku? ja mam endometrizę ok 3c w obu jajnikach. Jedni lekarze twierdzą, że powinna być operacja i usunięcie, drudzy, ze nie ruszać i to w ciąży nie przeszkadza. Mam za sobą poronienie w 2020. Teraz 2 kreski i znowu obawa, ze nic z tego. jeśli byłabyś przypadkiem, ze z endo można urodzić i przetrwać ciążę to byłoby światełko w tunelu...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ