X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Jakie zioła na wypadajace włosy
Odpowiedz

Jakie zioła na wypadajace włosy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 31 marca 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani jakie zioła na wypadające włosy ?

    Jagnam lubi tę wiadomość

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 31 marca 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli to wypadanie inne niż telogenowe to drożdze, zawierają wszystko to co im potrzebne łącznie z tak ważną biotyną . Pół kostki dziennie zalać gorąca wodą ( koniecznie gorącą) , po wystudzeniu wypić i tak przez 3 tyg. i tydzień przerwy po czym kolejne 3 tyg . Cykl powtarzamy 3 krotnie . Pomaga - sprawdzone ! . Ponadto napar/płukanka z czarnuszki dość skutecznie zmniejsza wypadanie ale nie każdy lubi zapach...
    Całkiem niezłe rezultaty daje rownież leczenie konopiami. Obecnie stosuje się takie leczenie tutaj https://centrum-mk.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2021, 09:49

    Jagnam lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ