X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwiak 7 tc pomocy
Odpowiedz

Krwiak 7 tc pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj byłam na badaniu jestem w 7 tc serduszko bije wszystko dobrze jednak lekarz zauwazył krwiaka na 1 rzut oka myslal ze to drugie dziecko ale to krwiak nie krwawie przepisał mi jednak duphaston mam zacząć brać jakbym zaczela krwawic czy plamić boli mnie podbrzusze bardzo często. Czy któraś z Was tez miala krwiaka jak to się skończyło czy mozna współżyć bo nic mi nie powiedział na ten temat powiedzial tylko ze się wchłonie

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam krwiaka, ale pękł i miałam straszny krwotok-wyglądało to przerażająco, krew ze skrzepami ciekła jak z kranu, pojechałam sprawdzić to do szpitala, ale okazało się że nic się nie działo z maluszkiem, więc pozwolili leżeć w domu i dość do siebie. Miałam brać magnez i nospe.
    Wydaje mi sie że lepiej seks odpuścić teraz, ewentualnie dopytaj na wizycie. Przy krwiakach -tak czytałam - chyba najlepiej odpoczywać jak najwięcej właśnie żeby się wchłonęły, bez jakichś gwałtownych ruchów żeby nie pękł. Dużo odpoczynku.
    Bardzo dużo dziewczyn miewa krwiak ii więc ze wszystkim na spokojnie i bez stresu, mogą się pojawić plamienia jak się będzie oczyszczał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2021, 14:16

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informację jestem dobrej myśli

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ