X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Leżące mamy!
Odpowiedz

Leżące mamy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiątko Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak zabić czas leżącej ciężarnej. Leżącej z przymusu a nie własnej woli:(

    Wikusia -24.04.2006(10lat)
    Ignacy-15.11.2010( 6lat)
    Aniłek*-16.06.2015(12tyd)
    Nowe szczęście-27.11.2016( 13t04d)
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Książki, seriale, filmy, kabarety na YouTube, rozmowy telefoniczne, haftowane, szydełkowanie...

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • wiktorzna Koleżanka
    Postów: 31 70

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja musiałam leżeć przez miesiąc. grałam w gierki na nacie ogladalam seriale, czatowałam ze znajomymi. da się przezyc

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja leżałam od..4miesiąca! książki, tv, wpadały koleżanki czasem.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja leże na dobrą sprawe od 23 tc :/ teraz jestem w 34 tc- internet, seriale, książki- noo i zakupy online :D leżę w dalszym ciągu ze względu na twardnienie brzucha i skracająca sie szyjkę- ob dotrwać jak najdłużej :)

  • ulola Autorytet
    Postów: 409 129

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leze od 10 tygodnia, aktualnie 21+3, staram się dużo spać chociaż teraz gdy mamy dłuższe i ładniejsze dni jest trudniej. Przez miesiąc przeczytałam około 10 książek a hitem ostatnich kilku tygodni są zakupy przez internet ;) kuriera mam w domu średnio co 2 dni. Po polówkowym za kilka dni zamówie sobie materiał i będę szyć kocyk dla malucha - materiał minky a z drugiej strony bawełna w dzieciowy wzorek - myślę, że zleci na tym kilka tygodni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 20:47

    Zielonka lubi tę wiadomość

    Córcia Zosieńka 09.08.2016 <3 <3 <3 2680 g
    bl9ce6ydm80fo1bi.png

    19.03.2015 - Tęsknię Adasiu [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ