X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje magnez w ciazy ponizej normy. jaki magnez polecacie???
Odpowiedz

magnez w ciazy ponizej normy. jaki magnez polecacie???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 30 października 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj odebralam wyniki i magnez ponizej normy. ostatnio mialam czeste drgania powieki i dlatego zrobilam badanie, ginekolog za tydzien dopiero. mam pytanie jaki magnez polecacie zeby pobrac przez ten tydzien. jestem w 28 tygodniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmag forte. Ja brałam kilka dziennie przez cała ciążę.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 30 października 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku ciąży brałam właśnie asmag i spadł mi magnez troszkę poniżej normy 1,8. Lekarz kazał mi zmienić na magnez z chela mag b6 w dawce 500mg. Na razie kolejnych badań nie robiłam więc ciężko mi powiedzieć jaki jest teraz.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • 18karo18 Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 30 października 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin poleciła aspargin(ewentualnie zmieniać z slowmag czy jakoś tak). Miałam poniżej normy, stosując jedna tabletkę dziennie w krótkim czasie wrócił do normy. Wybierając magnez ważne żeby był w postaci jonów a nie tlenków, bo tlenki się nie wchłaniają.

    Cześć czy któraś z Was męczyła się w drugim trymestrze z nawracajaca candida i udało Wam się w końcu zaleczyc? Stosowalyscie jakieś diety? Eliminowalyscie cukier i owoce chleb coś? Będę wdzięczna za porady:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ