X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje mały pęcherzyk - czy jest jeszcze szansa? :(
Odpowiedz

mały pęcherzyk - czy jest jeszcze szansa? :(

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    A pamiętasz który to był tydzień?

    z tego co widzę w moim kalendarzu to 6 tydzien 6 dzien.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdz sobie na moj kalendarz - na I trymestr - tam masz wszystkie moje wyniki i badania.

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 8512

    Est, ceska lubią tę wiadomość

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz kazał przyjść za tydzień bo dopóki bera rośnie nie podejmuje decyzji o zabiegu

    alicja_, ceska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Lekarz kazał przyjść za tydzień bo dopóki bera rośnie nie podejmuje decyzji o zabiegu

    Cieszę się.
    Wszystko będzie ok, nie martw się.

    ceska lubi tę wiadomość

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna będzie dobrze! Trzymam kciuki:-)

    Luna32 lubi tę wiadomość

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam kochane za pomoc i wsparcie :) Alicjo przejrzałam Twój kalendarz i moje wyniki są gorsze od Twoich więc pewnie tak dobrze się nie skończy. Nastawiam się na najgorsze...cały czas żyję z tą świadomością....czasami tak musi być :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz możliwości żeby wcześniej podjechać na USG zobaczyć czy nie pojawił się zarodek?
    Wiem jakie to czekanie jest upierdliwe - dlatego pytam. Ja sama jeździłam co drugi dzień.
    Badasz jeszcze bete jutro?

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna inny lekrz jedz prywatnie gdzies moze lepszy sprzecior nie nastawiaj sie tak pesymistycznie kochanaaaa

    Sciskam kciuki!

    alicja_ lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    Luna inny lekrz jedz prywatnie gdzies moze lepszy sprzecior nie nastawiaj sie tak pesymistycznie kochanaaaa

    Sciskam kciuki!

    No właśnie.
    Lekarze mają różne sprzęty… Na jednym jest w stanie szybciej zobaczyć zarodek, a na drugim później. Skąd jesteś?

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ale czy badanie się co drugi dzień w czymś mi pomoże? przed każdym usg czy betą przeżywam stres a po badaniach rozczarowanie...może to właśnie stres hamuje rozwój ciąży?! nie mam już siły :( Jestem umówiona na wizytę na poniedziałek. Lekarz wyraźnie mi powiedział że pewnie nic z tego nie będzie i opowiedział mi historię dziewczyny która była w podobnej sytuacji co ja i poroniła...fajnie co? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Kochane, ale czy badanie się co drugi dzień w czymś mi pomoże? przed każdym usg czy betą przeżywam stres a po badaniach rozczarowanie...może to właśnie stres hamuje rozwój ciąży?! nie mam już siły :( Jestem umówiona na wizytę na poniedziałek. Lekarz wyraźnie mi powiedział że pewnie nic z tego nie będzie i opowiedział mi historię dziewczyny która była w podobnej sytuacji co ja i poroniła...fajnie co? :(

    Dziwnego masz lekarza.
    Ja bym go natychmiast zmieniła, ale to oczywiście Twoja decyzja.

    A teraz siedząc w domu się nie stresujesz? Z mojego punktu widzenia, tzn. gdy byłam w Twojej sytuacji - wolałam wiedzieć wcześniej tj. za 2dni, a nie np. za tydzień, bo to siedzenie w domu i bezradność najbardziej mnie stresowała.
    Zrobisz jak zechcesz. Powodzenia.

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuję się już Alicjo.. nie mam sił...odpuściłam i nie robię sobie nadziei :(

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno jest pewne. Zmień lekarza.

    ceska, alicja_ lubią tę wiadomość

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz nastawia mnie na najgorsze...widocznie ma ku temu powody :( Człowiek w takiej chwili czuje obezwładniająca niemoc i na nic siły nie ma

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten lekarz jest naprawdę dobrym specjalistą i ordynatorem szpitala.

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ale takie rzeczy konsultuje sie z dwoma lekarzami nie z jednym bo ten moze nie zauwazyc podac tabletki poronne a inny moze dojzec. Jedna wizyta u kogos innego duzo zmienia naprawde. My nie chcemy ci robic zludnej nadzieji, ale skonsultuj to z kims nie tylko z jednym naprawde

    alicja_ lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na etapie 8/9 tygodnia ciąży to już chyba każdy lekarz powinien coś dojrzeć. Nie wiem, może rzeczywiście macie racje i powinnam przejść się do kogoś innego :/

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Ale na etapie 8/9 tygodnia ciąży to już chyba każdy lekarz powinien coś dojrzeć. Nie wiem, może rzeczywiście macie racje i powinnam przejść się do kogoś innego :/

    nareszcie mądra decyzja! :)

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    nareszcie mądra decyzja! :)
    hi hi :)

    alicja_ lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ