X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje różowy śluz
Odpowiedz

różowy śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasikkka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 marca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    jestem w 12tc i dziś rano w toalecie zauważyłam na papierze toaletowym śluz o zabarwieniu lekko różowym
    to była malutka ilość, ale i tak się trochę przestraszyłam
    póki co się nie powtórzyło
    miała tak któraś z was??
    co to może oznaczać??

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może oznaczać dosłownie wszystko,od niegroźnego pęknięcia naczynka,czy otarcia,po coś,co należy mieć pod obserwacją i co trzeba wyleczyć.Nikt Cię tutaj nie zdiagnozuje.Jeżeli masz taką możliwość zadzwoń do swojego lekarza prowadzącego/podjedź do niego i zapytaj.Zawsze też możesz udać się na najbliższą izbę przyjęć ginekologiczno-położniczą.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ