X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Rozwarcie wewnętrzne "U"
Odpowiedz

Rozwarcie wewnętrzne "U"

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anais Ekspertka

Wysłany: 26 marca 2020, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wątek już się pojawił- proszę o przeniesienie. Dzisiaj na wizycie usłyszałam, że szyjka jeszcze długa 2.9cm, rozwarcie 2cm, i rozwarcie wewnętrzne w kształcie litery U. Czy któraś z was się z tym spotkała? Jak to się zakończyło? Obecnie mam 34 + 0 tc, szacowana waga 2300g- też wydaje mi się jakoś mało.. :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2020, 07:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mam być szczera- nie przejmuj się tym zanadto, nawet jeśli urodzisz to waga jest dobra i dziecko rozwinięte. Urodziłam w 37 tc a moja córeczka ważyła 2380g i była 100% zdrowa. Twoje dziecko dotarło do momentu w którym jeśli się urodzi będzie zdrowe :) i nic mu nie będzie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ