X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Skarpetki lniane
Odpowiedz

Skarpetki lniane

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał moze takie skarpetki? Jak się Wam w nich chodzi?

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dość luźna skarpetka, nie uciska stopy (bo nie ma domieszki elastanu). Mały dodatek bawełny sprawia że jest trochę bardziej miekka, choć to nadal dość twarde włókno w porównaniu do skarpet do których jesteśmy przyzwyczajeni. Moim zdaniem wygodniejsze są jednak skarpetki bawełniane, takie kupuje dla siebie oraz dla moich dzieci. Poza tym wiekszy jest wybór ciekawych wzorów. W tym roku na przykład kupowałam dla rodziny skarpetki na świeta w prezencie. Chciałam coś praktycznego.
    Fajne kolorowe skarpetki ma ta firma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2021, 13:11

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ