X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Starania po stracie
Odpowiedz

Starania po stracie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aga1989 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje i trzymam kciuki

    Aga89
  • Aga1989 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje i trzymam kciuki

    Aga89
  • Aga1989 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz Nikki pozostaje Ci dbac o siebie i niech pozytywne myslenie Cie nie opuszcza teraz musi byc dobrze,daj znac jak usg

    Aga89
  • Nikki13 Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pozostaje mi teraz uważać na siebie i czekać do kolejnej wizyty. Dziś nietety tylko pęcherzyk 6mm,ale dla mnie to już wiele...Za tydzień już powinno coś widać. Na razie lekarz ocenił ciążę na początek 5 tygodnia. Aby zapobiec poprzedniemu nieszczęściu na podtrzymanie postałam duphaston. Tak na wszelki wypadek. Jestem dobrej myśli ❤

    7470s65gzi5lnasp.png

    01.09.2017 r. [*]
  • Aga1989 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 listopada 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze niech radosc cie nie opuszcza w szostym tygodniu powinno cos widac na pewno zobaczysz mala fasolke,a duphaston lepiej brac dla swietego spokoju,jeszcze raz gratulacje,daj znac jeszcze

    Aga89
  • danna Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 2 stycznia 2018, 21:44

  • Monys2588 Koleżanka
    Postów: 127 7

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danna a robiłaś jakieś badania po poronieniach??Też jestem po dwóch i też biorę i brałam Ovarin. NIKKI również trzymam kciuki

    monia29
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najwcześniej i najbeczpieczniej możecie się starać po łyżeczkowaniu kiedy dostaniecie pierwszy okres, a lekarz zrobi Wam USG konktrolne i stwierdzi, że wszystko zostało wyłyżeczkowane, a Wasze endometrium ma ok 9-10 mm.

    Czasem można w pierwszym cyklu, czasem po trzech, to sprawa indywidualna organizmu kobiety i inwazyjności łyżeczkowania.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ