X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Walcząc z powracającymi grzybicowymi zapaleniami...
Odpowiedz

Walcząc z powracającymi grzybicowymi zapaleniami...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Nadzieja84 Autorytet
    Postów: 514 700

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz powiedział, że maść clotrimazol można od II trymestru zresztą tak jest na ulotce napisane.
    Ja jestem w 22 tygodniu a już 3 razy mam infekcje, w I trymestrze nic nie brałam poza lactovaginalem, który trochę pomagał, potem nie miałam dolegliwości ale lekarz stwierdził, że żółtawa wydzielina i ph świadczą o grzybicy i dostałam Pimafucin to około 13 tygodnia, potem około 16 tygodnia zaczęło szczypać i gynazol, po którym ustąpiły nieprzyjemne dolegliwości ale na ostatniej wizycie lekarz znowu zobaczył wydzielinę i złe ph i dostałam macmiror.

    Do tego pobolewał mnie pęcherz i prawie ciągle jestem na urosepcie i żurawicie ale mam po nich dobre wyniki moczu i brak bakterii więc udało mi się bez antybiotyku tym razem obyć bo oba leki są bez recepty.

    Jest ważna sprawa! Ograniczenie słodyczy. lekarka zamiast lekarstw zaleciła to mojej koleżance i pomogło. Trzeba przestać dokarmiać grzybki, zacząć pić kefiry i jourty naturalne oraz stosować probiotyki a wtedy myślę, że mniej uporczywa grzybica sama minie. Niestety ja nie mam silnej woli i słodycze wcinam prawie codziennie i widzę tego skutki...

    czekoladowa jeśli dolegliwości Cie bardzo męczą spróbuj może prywatnie się dostać wcześniej. Ja często mimo wizyt w państwowej przychodni potrafiłam 3 dni wczesniej być prywatnie byle upewnić się że jest dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 15:31

    w5wqdf9h5xdvdqnt.png
  • cukiereczek Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na powracajace grzybice pochwy najlepiej zrobic pelna kuracje probiotykiem ginekologicznym, ktory uzupelni flore bakteryjna pochwy, chroniac przed rozwojem infekcji, ja zawsze stosuje wg.wskazowek lekarza probiotyki z polskimi szczepami bakterii, bo te skuteczniej kolonizuja pochwe od innych, od lat stosuje provag, bo ma te szczepy i poleca go polskie towarzystwo ginekologiczne, jak dla mnie jest bardzo dobry!

    osładzać życie:)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ