X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Warszawa catering dietetyczny
Odpowiedz

Warszawa catering dietetyczny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 28 września 2023, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy korzystałyście? Czy możęcie polecić sprawdzoną firmę? No i czy macie jakieś porady na odchudzanie? Sama nie jestem w stanie schudnąć :( CHociaż wiele razy podejmowałam próby.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 29 września 2023, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silna wola to podstawa... wytrwaj chociaz 2 tyg a jak zobaczysz, że sa efekty bedzie latwiej ja mialam problem ze schudnieciem, od lutego sie zawzielam, gdy przyszly pierwsze efekty bylo latwiej odmawiac sobie czegos. Teraz nie mam z tym problemu a na wadze jest 11 kg mniej oczywiscie oprocz diety - RUCH
    https://hfood.pl/catering-dietetyczny-warszawa

    A jeśli chodzi o firmę to polecam Healthy Food - dobrze skomponowane posiłki i możliwość wybrania zapotrzebowania energetycznego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2023, 10:23

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ