X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wysoka beta -> ogromny spadek -> dobry przyrost.
Odpowiedz

Wysoka beta -> ogromny spadek -> dobry przyrost.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katt23 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 6 listopada 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    więc tak :
    28.10 beta : 830,2 ( zapewne błąd) ,
    31.10 - 83.67
    1.11 - 127.9
    3.11 - 276.9
    6.11 - 534.3
    w piątek 4.11 zabrano mnie do szpitala bo po wynikach stwierdzili , że może ciąża pozamaciczna. Dziś wyszłam na przepustkę , jutro rano wracam na badania.
    Dziś na USG doktor stwierdziła, że coś w macicy zobaczyła, coś około 1mm , ale nie wie co to na tą chwile.
    No i niepokoi ich , że trochę mały wzrost od 3.11 do dziś , że powinno być koło 600-650 , a jest 534.
    Nie wiem już co myśleć, a oni nic mi nie mówią.
    Myślicie , że może to być jeszcze ciąża zdrowa ? Że jest na to szansa ?


    ww skrócie :
    1.10.2016 1dc
    31.10 brak @
    6.11 37 dc

    dwurożność macicy.
    cykle 31 dniowe.
    f2w390bv8mm2pfbf.png
    27.10.2016 (+) beta 830,2 <3
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 6 listopada 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana powinno byc ok600-650 a jest 534 no to nie taka roznica! Szkoda,ze jest tak wczesnie zeby na usg zobaczyc :/ za tydzien bedzie wszystko widac ale badz pod opieka bo ciaza pozamaciczna jest bardzo niebezpieczna. Ale wydaje mi sie,ze wszystko bedzie dobrze :)

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • kasia36 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 września 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, pomóżcie czy takie przyrosty bety, dają jeszcze szansę na prawidłowy rozwój ciąży. Strasznie się denerwuję, bo za mną już 2 poronienia samoistne na bardzo wczesnym etapie ciąży (w przeciągu ostatniego 1,5 roku)
    11.09 - 252
    15.09 - 414
    18.09 - 620

    kiskas
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ