X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje zapalenie ucha I trymestr
Odpowiedz

zapalenie ucha I trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od wczoraj boli mnie ucho, dziś byłam u laryngologa i zapisał mi Cetraxal krople do ucha. Mam brać 7 dni. Powiedział, że działają miejscowo i nie powinny zaszkodzić. Ale mam wiele obaw, a mój ginekolog będzie dostępny dopiero jutro żeby skonsultować. Miał ktoś podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc!

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miałam zapalenie ucha na samym początku ciąży, w 6 tygodniu, równie,ż używałam Cetraxal i bardzo szybko pomógł.Ginekolog raczej Ci nie pomoże, a lepiej żebyś nie dopuściła do jakiejś większej infekcji, więc lepiej posłuchać się lekarza.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I widze ze dzidzia zdrowa! Dzieki za odpowiedź! To moja pierwsza ciąża, i trochę swiruje hehe. Ja zawsze słabe zdrowie mialam, mam nadzieje ze ucho szybko przejdzie i bede miala spokój!!! Pozdrawiam

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, od kropelek do ucha nie rodzi się chorych dzieci ;-) Jeszcze kilka miesięcy przed Tobą i mogą się różne sytuacje trafić, więc nie bierz aż tak do siebie. ja brałam dużo różnych leków w ciąży i wszystko jest dobrze.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za dodanie otuchy! Pozdrawiam serdecznie! Ps a pamietasz ile to ucho Ci dokuczalo?

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko minęło u mnie, zaczęło się dzień przed Wigilia rok temu, a w 2 Dzień Świąt już przechodziło.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ