X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ZROSTY
Odpowiedz

ZROSTY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolina01231 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam pocieszenia :) Czy któraś z szczęśliwych Mam zaszła w ciążę mając w miednicy mniejszej zrosty? Lekarz u mnie wykrył liczne zrosty a nigdy nie rodziłam ani nie miała operacji ale nie podjął żadnego leczenia. Staramy się z mężem o Fasolkę i boję się, że zrosty mogą to utrudniać ....Proszę o opinię.

  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 14 lutego 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po laparoskopii miałam w karcie ze szpitala napisane "liczne zrosty na miednicy mniejszej" i jestem w ciąży

    karolina01231 lubi tę wiadomość

    klz9df9hph2l42tn.png
  • karolina01231 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ja też mając lub nie mając zrostów (zdania lekarzy podzielone) jestem we wczesnej ciąży i mam nadzieję, że będzie się zdrowo i prawidłowo rozwijać :)

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 11 marca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 13:37

    karolina01231 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ