X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

17 OH PROGESTERON

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:48

      /  Zgłoś
    Witam, w lutym robiłam w/w hormon oraz androstendion, testosteron, dheas. Tylko 17oh progesteron był powyżej normy i był na poziomie 1,97 przy normie do 1,3. Pod koniec kwietnia robiłam hormony tarczycy, bo mam hashimoto i powtórzyłam owy hormon też i jego wynik był 2,6 przy normie 1.1. Czy ten hormon wplywa na zajscie w ciazę? Staram się o dziecko 11 cykl.
    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 08:49

    chruszczow, ewe1984, natalia2015, klaudia12369, danae24, Agi83, emilanka, tapir19, Nalunia, Tulisia, Gosiaczek, Martix, mrth666, Asana, littleladybird, Erl, motylek000, JSN, justa77 ie, Ellasi, kark, adasiowa, Ainaa, NataliaJot, Anna1983! lubią tę wiadomość

    M&M
  • dr n. med. Andrzej Rogoza Ekspert

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:12

      /  Zgłoś
    Stężenie 17 OH progesteronu może być podwyższone z różnych przyczyn. Trudno mi powiedzieć, dlaczego u Pani jest podwyższony i czy ma to wpływ na Pani płodność.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ