X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Badania w normie ciąży brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iwam78 Przyjaciółka
    Postów: 101 176

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:03

      /  Zgłoś
    Witam. Mam 36 lat i od 2 lat nie mogę zajść w ciążę. Oto moje badania:
    AMH-1,11
    cykle 24-30 dni
    PCT-dodatni,
    hormony w 3dc:
    FSF-6,52
    TSH-1,072
    LH-3,27, PRL-11,30
    estradiol-55,57 (faza okołoowulacyjna-166,09)
    progesteron-20,93(faza lutealna)
    glukoza- 83
    jajowody drożne
    wyniki męża: (podczas kuracji antybiotykami przy kamieniach nerkowych i lekach pbólowych, palacz)
    koncetracja-15,85
    próba-107,75
    objętość-6,8
    ruch postępowy-23,10
    nieruchome-60,44
    ruchome-39,56
    morfologia-8%
    prolaktyna-7,59
    testosteron-5,62
    Cykle monitorowane, pęcherzyki pękają, ponowne ukazanie się w obrazie usg polipa który był usunięty w sierpniu zeszłego roku.

    pigi, myszka83, Rutelka, ketka91, marl202, Betti83, Płatek szkarłatny, She Wolf, starajaca, dleyk, APS lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:40

      /  Zgłoś
    Szanowna Pani, po pierwsze sugerowałbym powtórzenie badania nasienia w momencie, gdy Pani mąż zakończy terapię. Myślę, że warto, by – ze względu na długi okres starań i Pani wiek - rozważyli Państwo wizytę w ośrodku leczenia niepłodności i porozmawiali ze specjalistą nt. opcji leczenia, która zwiększy szanse na uzyskanie ciąży.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ