X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Cykle jednofazowe z plamieniami

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:19

      /  Zgłoś
    Od dłuższego czasu'(2 lata ) mam cykle jedofazowe bardzo długie nawet ponad 60 dniowe. Około 18 dnia cyklu pojawia się plamienie i trwa około tydzień... czy to moze być niedobór progesteronu i kiedy mam wykonać badanie progesteronu jeśli owulacja u mnie nie występuje?
    Dodam jeszcze ze badałam prolaktyne i mój wynik to 29.95 przy normie (4-35)

    Anna255, tygrys73, ewelinka3673, Iwa84 lubią tę wiadomość

    eiktqqmzikxo0dgo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ