X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Dziwne cykle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • beti31 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:16

      /  Zgłoś
    witam, moje cykle sa nie reguralne ale trwaja of 31- 36 dni. dzis jestem tydzien po terminie a miesiaczki nadal brak. test wykonalam w srode rano i negatywny. powiekszyly mi sie tylkp piersi. W listopadzie bylam w ciazy ale poronilam w 8 tyg. mieszkam w UK od 12 Lat I tu nie stety nie ma ginekologow, tu lekarz jest jeden i od wszystkiego. nie wiem co robic bo barzo pragniemy z partnerem dziecka wspolnego. mam juz dwie sliczne corki z pierwszego malrzenstwa. dziekuje

  • dr n. med. Andrzej Rogoza Ekspert

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 09:56

      /  Zgłoś
    Test ciążowy do powtórki, nasienie do badania a w razie kolejnego poronienia – badania immunologiczne i genetyczne.. To rutyna w naszym postępowaniu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ