X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Estrofem - kiedy odstawić w przypadku ciąży?

Estrofem - kiedy odstawić w przypadku ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Doriska87 Autorytet
    Postów: 603 201

    Wysłany: 13 października 2018, 14:13

      /  Zgłoś
    Od dnia Criotransferu (cykl owulacyjny, naturalny) przyjmuje estrofem 3x1 z uwagi na cienkie endometrium. Obecnie jestem w 7 tyg ciąży. Proszę o informację kiedy ten lek powinien być odstawiony.
    Spotkałam się ze sprzecznymi opiniami: 7, 10 a niektórzy podają nawet 12 tyd. ciąży.

    2019 Natalka
  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 24 października 2018, 08:47

      /  Zgłoś
    Proszę to uzgodnić z lekarzem, który zlecił Estrofem. On będzie wiedział najlepiej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ