Hsg "zlepione jajowody"

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wuwu23 Debiutantka

Wysłany: 14 stycznia 2017, 22:50

/  Zgłoś
    Miałam dwa razy robione hsg 1.5 roku i miesiąc dwa miesiące temu. Za każdym razem wychodziło że jajowody są drożne jednak odczuwałam ból bardzo silny nie do wytrzymania. Ostatnio lekarz powiedział że są drożne ale mogły być pozlepiane i nawet miałam mniejsza dawkę tego kontrastu niż normalnie.
    Czy to mogło być przeszkodą do zajścia w ciążę? Bo może mam tendencję do zadawania jajowodów.
    I jak długo jajowody będą udrozbione po badaniu nim znów "się ślepia"?

Anusias, martamarta, Anusiak, Felinka, Biotech, jiwa, Paulaedi, Bellakawa, Salome lubią tę wiadomość

Wuwu23
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego