X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Hsg "zlepione jajowody"

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wuwu23 Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 22:50

      /  Zgłoś
    Miałam dwa razy robione hsg 1.5 roku i miesiąc dwa miesiące temu. Za każdym razem wychodziło że jajowody są drożne jednak odczuwałam ból bardzo silny nie do wytrzymania. Ostatnio lekarz powiedział że są drożne ale mogły być pozlepiane i nawet miałam mniejsza dawkę tego kontrastu niż normalnie.
    Czy to mogło być przeszkodą do zajścia w ciążę? Bo może mam tendencję do zadawania jajowodów.
    I jak długo jajowody będą udrozbione po badaniu nim znów "się ślepia"?

    Anusias, martamarta, Anusiak, Felinka, Biotech, jiwa, Paulaedi, Bellakawa, Salome lubią tę wiadomość

    Wuwu23
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ