X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

PCO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda30 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 października 2018, 19:09

      /  Zgłoś
    Witam, proszę o interpretację moich wyników badań androstendion 3,40, dhea - s 10,748. Prolaktyna 6,64 i glukoza na czczo 95. Lekarz stwierdził zespół policystycznych jajników. Przepisał tabletki antykoncepcyjne na 3 miesiące, cyprodiol i spironol. Wybrałam się z wynikami do innego lekarza diagnozę odrzuciła ponieważ nie widziała nic niepokojącego. Jajniki prawidłowe, do owulacji doszło - potwierdzone monitoringiem. Zaleciła inofem. Proszę o podpowiedz, bo nie wiem komu mam ufać. Dodam, że staramy się o drugie dziecko.

    Musisieudac...
  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 24 października 2018, 08:49

      /  Zgłoś
    Na zespół policystycznych jajników składa się wiele czynników. Wyniki badań hormonalnych są w normie. Nie wiem na jakiej podstawie pierwszy lekarz rozpoznał ten zespół.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ