PCO

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Magda30 Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 11 października 2018, 19:09

    /  Zgłoś
  Witam, proszę o interpretację moich wyników badań androstendion 3,40, dhea - s 10,748. Prolaktyna 6,64 i glukoza na czczo 95. Lekarz stwierdził zespół policystycznych jajników. Przepisał tabletki antykoncepcyjne na 3 miesiące, cyprodiol i spironol. Wybrałam się z wynikami do innego lekarza diagnozę odrzuciła ponieważ nie widziała nic niepokojącego. Jajniki prawidłowe, do owulacji doszło - potwierdzone monitoringiem. Zaleciła inofem. Proszę o podpowiedz, bo nie wiem komu mam ufać. Dodam, że staramy się o drugie dziecko.

  Musisieudac...
 • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

  Wysłany: 24 października 2018, 08:49

    /  Zgłoś
  Na zespół policystycznych jajników składa się wiele czynników. Wyniki badań hormonalnych są w normie. Nie wiem na jakiej podstawie pierwszy lekarz rozpoznał ten zespół.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)