Walentynki w OvuFriend!

Aktywuj abonament OvuFriend od dziś do 21 lutego a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!


Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 21.02.2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę

in vitro refundowane

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

kasia851229
Nowa
Postów: 1
8

Wysłany: 20 lutego 2015, 10:24
(8) | Zgłoś
Witam serdecznie,
Jesteśmy po pierwszym, niestety nie udanym in vitro. Chcielibyśmy podejść do kolejnej próby ale tym razem ze względu na koszty programem refundowanym. Na wizycie u swojej Pani dr. dowiedziałam się, że trzeba mieć udokumentowane 24 miesiące leczenia oraz 3 inseminacje. Naszym problem jest czynnik męski - brak wiązania z hialuronianem i wydaje mi się, że w takim przypadku inseminacja jest stratą pieniędzy i czasu. Czy się mylę ? Czy te inseminacje są warunkiem koniecznym, aby zakwalifikować się na in vitro refundowane ?? Bardzo proszę o odpowiedź.

paulabren, triss, Anatolka, Tosia 1981, Maciejka, justa1234, freya, paaulla84 lubią tę wiadomość

kasia851229

Ekspert

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

Wysłany: 24 lutego 2015, 18:07
(0) | Zgłoś
Trudno jest mi odpowiedzieć jednoznacznie na Pani pytanie, bez zapoznania się z dotychczasową Państwa dokumentacją (a rozumiem, że już jakiś czas się Państwo leczycie) i wynikami badań. Kwalifikacja musi być zgodna z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz standardami postępowania PTG i PTMR. Wskazań do zapłodnienia pozaustrojowego może być więcej niż jedno – być może poza czynnikiem męskim (który wymaga w niektórych przypadkach starań trwających dłużej niż 24 miesiące), moglibyście się Państwo zakwalifikować także ze względu na inne przyczyny niepłodności np. czynnik jajnikowy. Jak wspomniałem, bez zapoznania się z Państwa przypadkiem w szczegółach, trudno jest to ocenić.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

  • wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)