X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem Owulacja tylko z lewego jajnika

Owulacja tylko z lewego jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gabi3 Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 24 października 2018, 14:37

      /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Proszę o odpowiedź na moje pytanie.
    Od 5 cykli jestem stymulowana clostibegyt. Za każdym razem ok. 7-8 dc pojawiają się dwa pęcherzyki ok. 12 mm w prawym i lewym jajniku. Owulacje za każdym razem miałam tylko z lewego. Na jednym z usg lekarz stwierdził, że prawy jajnik ma morfologie PCO. Czy to może być przyczyną owulacji tylko w lewym jajniku? Czy clostibegyt może być przyczyną PCO w prawym jajniku. Dodam że przed stosowaniem zazwyczaj miałam owulacje na zmianę.

    jjm, mamiiii, Polawola, iness00, iness00 lubią tę wiadomość

  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 31 października 2018, 13:32

      /  Zgłoś
    Clostilbegyt na pewno nie jest przyczyną PCOS. Być może lewy jajnik jest bardziej wrażliwy na działanie tego leku. Najważniejsze, że jest owulacja.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ