X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Starania-jakie badania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 15 października 2018, 12:18

      /  Zgłoś
    Witam od 6miesiacy staramy się z mężem o drugie dziecko. Pierwsze zmarło 5dni po porodzie(córka była chora). USG potwierdziło owulacje, progesteron po potwierdzonej owulacji również był w normie. Jakie wyniki z krwi należy zrobić( i w którym dniu cyklu najlepiej) żeby lekarz ginekolog mógł sprawdzić czy wszystko oprócz badania USG jest w normie.

    iness00, Ika83 lubią tę wiadomość

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 24 października 2018, 08:50

      /  Zgłoś
    O zakresie badań powinien zadecydować ginekolog. Być może nie Pani powinna się badać, bo wygląda na to, że u Pani jest wszystko w porządku, tylko mąż. Niepłodność może dotyczyć w równym stopniu obojga partnerów. Zresztą 6 miesięcy starania to zbyt krótko, by podejrzewać, że jest jakiś problem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ